Moj 500-ti ...

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Evo za moj 500-ti post poklanjam vam jednog mrava... reći ćete mrav pa šta, fino urađen i ... ništa posebno, e pa objašnjenje uskoro slijedi.
 

Prilozi

  • 500-ti.jpg
    500-ti.jpg
    68,6 KB · Pregleda: 205
  • 500-ti b.jpg
    500-ti b.jpg
    68,1 KB · Pregleda: 223

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Kao što rekoh , ovo ipak nije običan mrav i po svemu sudeći neću ga moći bacati sa mojom #5-com  :blush: za ovakvog mravca trebaće mi teška artiljerija jer "tiska" punih 170g. (ima li tko prijedlog gdje da nađem adekvatan pribor za ovoliku muhu?) :D :D :D :D :D :D
 

Prilozi

  • mrav i greys.jpg
    mrav i greys.jpg
    142,5 KB · Pregleda: 246
  • mravac.jpg
    mravac.jpg
    140,8 KB · Pregleda: 243

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Pošto sam sklon oduševljavanju a nisam skoro moram sada da izrazim svoje oduševljenje...  
:drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

Izuzetno dobro napravljen mrav.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
mravac je opasan a i lovio bi :) neku alu garant, npr. pirarucu u amazonki  :D
 

tomasini

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
238
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
  :hmmmm: Gogo biraj koji ćeš od ovih http://www.hockeyfactoryshop.co.uk/acatalog/Hockey_Factory_Shop_Grays_Helmet_194.html, to su kao što vidiš specijalne kacige za bacanje ekstra velikih imitacija (najnoviji modeli za 2009 godinu), samo malo su se sjebali pa Greys zabunom preimenovali u Grays  :D
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
tomasini je napisao(la):
  :hmmmm: Gogo biraj koji ćeš od ovih http://www.hockeyfactoryshop.co.uk/acatalog/Hockey_Factory_Shop_Grays_Helmet_194.html, to su kao što vidiš specijalne kacige za bacanje ekstra velikih imitacija (najnoviji modeli za 2009 godinu), samo malo su se sjebali pa Greys zabunom preimenovali u Grays  :D

:eek: što sam tražio to sam i dobio  :D
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Svaka čast, majstore  :tbumb:. Sledeći korak je da napraviš identičnog al u prirodnoj veličini.  :bleh:
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
bravo Gogo. da znas kako sam zastranio razmisljajuci kolikim alatom si morao da motas, kolika ti je bobina, finiser, makazice (verovatno za sisanje zive ograde), pa onda farbanje muve -u jednu ruku kantica sa crnom bojom, u drugoj cetka ili valjak, ili jos bolje u komori za farbanje automobila. Mora da si udicu drzao u stolarskoj stegi  :doh: :doh:
pravo remek delo
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Kuzma je napisao(la):
bravo Gogo. da znas kako sam zastranio razmisljajuci kolikim alatom si morao da motas, kolika ti je bobina, finiser, makazice (verovatno za sisanje zive ograde), pa onda farbanje muve -u jednu ruku kantica sa crnom bojom, u drugoj cetka ili valjak, ili jos bolje u komori za farbanje automobila. Mora da si udicu drzao u stolarskoj stegi  :doh: :doh:
pravo remek delo

E upravo tim alatima i stolarskoj stezi a bojanje nije bilo kanticom nego mi stric ima autolakirnicu pa tako .... :D :D :D :D :D  :tbumb:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Gogo, ako prodas ovog mrava na gram kao sto neki prodaju musice....Napravio si dobar posao :)
Lep model
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
compshop je napisao(la):
Gogo, ako prodas ovog mrava na gram kao sto neki prodaju musice....Napravio si dobar posao :)
Lep model

Hvala ! Jesi kupac ?  :poke:  :nowink: šalim se, ovo će da mi krasi monitor, nemam flat nego kutiju pa ima mjesta na njemu za ovakve "mravčiće".
 
Vrh Dno