Moje mahanje po vrucini

Ruki

Senior member
Učlanjen(a)
09.01.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Lokacija
Loznica
Evo i ja da okacim par slikica sa jednog izlaska na vodu. U pitanju je Drina u blizini Banje Koviljace. Dan prelep, voda mirna sa veoma malo vetra, kao stvoreno za musicarenje. Tu su bili jos i brat koji je varalicario i stric i rodjak koji su pekli kobaje na stapicima vrbe...sve u svemu lepo ispunjen iako ne planiran izlazak na vodu. Da li je bilo ribe? Par klencica koji nisu vredni nekog pominjanja. Ali ipak 3:1 za musicu protiv varalice! :D

 

Prilozi

  • DSCF3911.JPG
    DSCF3911.JPG
    295,7 KB · Pregleda: 310
  • DSCF3920.JPG
    DSCF3920.JPG
    225 KB · Pregleda: 307

Ruki

Senior member
Učlanjen(a)
09.01.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Lokacija
Loznica
Evo i zamaranja... :D
i put putuje moj jaran... dok ja zabacujem  :D
 

Prilozi

  • DSCF3988.JPG
    DSCF3988.JPG
    196,6 KB · Pregleda: 333
  • DSCF3942.JPG
    DSCF3942.JPG
    209,9 KB · Pregleda: 300

Ruki

Senior member
Učlanjen(a)
09.01.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Lokacija
Loznica
.... mahanje..naravno jos uvek pocetnicko.... :eek:
 

Prilozi

  • DSCF3993.JPG
    DSCF3993.JPG
    201,7 KB · Pregleda: 323

Ruki

Senior member
Učlanjen(a)
09.01.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Lokacija
Loznica
i jos jedna za kraj...
Pa ko voli nek izvoli...bicu dobar vodic za terene na potezu Mali Zvornik-Loznica :tbumb:
 

Prilozi

  • DSCF3953.JPG
    DSCF3953.JPG
    212,9 KB · Pregleda: 287

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Blago tebi kad imaš Drinu uz d...
To za vodiča primljeno k znanju...
Tebi srećno i samo pecaj, baš te briga da l' je početnički ili ne - kako god da znaš dobro je, a čovek se uči dok je živ.
Uzdravlje
 

Ruki

Senior member
Učlanjen(a)
09.01.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Lokacija
Loznica
To jest...hvala pa se vidimo na vodi! Ceo avgust sam kuci u Loznici na godisnjem odmoru pa eto lepe prilike za druzenje, mahanje, zajebanciju. :bleh:
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Ja sam tek počeo da radim posle odmora, ali bože zdravlja....
 

tomasini

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
238
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
Ruki je napisao(la):
.... mahanje..naravno jos uvek pocetnicko.... :eek:

Daleko od toga da sam prava osoba za ovakve savjete, ali čini mi se da bi lijevu ruku trebao malo približiti štapu da dobiješ bolju kontrolu.
 

ledukri

Senior member
Učlanjen(a)
02.07.2009.
Poruke
196
Broj reagovanja
0
Rancic je napisao(la):
Tebi srećno i samo pecaj, baš te briga da l' je početnički ili ne - kako god da znaš dobro je, a čovek se uči dok je živ.
Uzdravlje

TACHNO! SAMO NAPRED!
 

Ruki

Senior member
Učlanjen(a)
09.01.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Lokacija
Loznica
A vec sam to ispravio...ne moze covek da vidi sebe dok ne pogleda sa strane!  :tbumb: Sada je kontrola bolja i leti cela struna napolje! Jos od kako sam kupio ovaj Vision Attack....mnogo je lakse i veca uzivancija u mahanju!!! Snabdeo sam se sa neki majskim muvama iz Engleske....mnogo dobra stvar....12 musica 3 funte sa postarinom...sto ce reci malo preko 300 dinara za 12 komada...dobar posao! Kada sam vec spomenuo, mnogo dobrih stvari (musica, udica, materijala) za FT sam nasao na EBAY-u!!!).
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Svaka čast, uporan si i to je dobro.
Ne znam za te majske muve iz GB, ali svaka voda ima svoja pravila.
Imaš na forumu teme o Drini i ljude koji godinama mušičare na Drini, pa mislim da je najbolje - potraži od njih savet i muve - za koju ribu, koje doba dana, godine ......vreme...
Nije bitna cena mušice, već da li je lovna na Drini ili ne i da li lovi kod tebe. Nije svuda isto.
Prelistaj forum i teme o mušičarenju i mušicama za Drinu i uživaj pecajući.
Uzdravlje

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ruki je napisao(la):
Snabdeo sam se sa neki majskim muvama iz Engleske....mnogo dobra stvar....12 musica 3 funte sa postarinom...sto ce reci malo preko 300 dinara za 12 komada...dobar posao! Kada sam vec spomenuo, mnogo dobrih stvari (musica, udica, materijala) za FT sam nasao na EBAY-u!!!).

To nisu musice iz Engleske nego iz Kenije samo si ih kupio u Engleskoj :D

Ako vec kupujes musice bolje pazari od domacih proizvodjaca...

Kako kupujes na Ebay-u?
 

Ruki

Senior member
Učlanjen(a)
09.01.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Lokacija
Loznica
Pa naravno da sam ih prvo isprobao (posto su 3 komada u pakovanju) pa sam kasnije narucio jos 12 komada zato sto su lovne, bar na delu na kome ja pecam.
Doduse ne pise na njima da li su iz Dzibutija, Kenije, Irske, Madjarske ili Engleske ali su perfektno izradjene i na veoma dobrim udicama...a evo i linka ka toj musici...
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380115825695&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
Na ebayu kupujem sa mastercard standard postanske stedionice ciji sam deponent ( 5% preostalog duga se placa mesecno od ukupne odobrene sume sa kamatom koja je mizerna a to je 1,9%!) Registrovao se na paypal-u pod Hrvatskom a napisao adresu iz Srbije, prosto! (paypal ne podrzava Srbiju jos uvek) ali stiglo mi je gomila materijala za FT (cape-ovi petlova i kokosaka, udice, cekrk, perje marabua, kreje, rep rakuna.......dugacak spisak). Koji je problem kod paypal-a? Mora da se verifikuje kartica da bi se moglo potrositi vise od 100 dolara! A posto nase banke nisu bas razvijene (jer paypal automatizovano generise 4-oro cifreni broj i salje ga na adresu banke koja je u obavezi da taj kod posalje svom deponentu...malo konfuzno isprva ali jednostavan sistem, a taj kod mora da se unese u roku od 72 sata na stranici paypal-a zbog moguce zloupotrebe itd.) zajebano je registrovati odnosno verifikovati karticu, alli ja jos uvek pokusavam da je verifikujem, nekoliko mail-ova ljudstvu iz paypal-a je ucinilo svoje i objasnili su mi postupak (veoma detaljno tipa klikni tu i napisi to) kako to da uradim pa cekam sada njihov odgovor! Za sada sam zadovoljan, imam potpunu kontrolu nad troskovima, prodavci su zadovoljni zbog veoma brzog placanja racuna...cak sam dobio i kupon na 15% popusta kod jednog prilikom sledece kupovine, sto nije malo kada su funte u pitanju! A o izboru materija, i ostalih flyfishing stvarcica da i ne govorim...tu su i aukcije na kojima se za male pare moze dobiti nesto extra, kao ja npr rep rakuna za 2 funte!?!?!?! Postarina u proseku nije velika izmedju 1,00 i 5,00 funti sve zavisi sta se kupuje.
Kome treba pomoc oko zahteva za karticu i svega od toga pa do prve uspesne kupovine neka se javi slobodno, rado cu objasniti....
 

ledukri

Senior member
Učlanjen(a)
02.07.2009.
Poruke
196
Broj reagovanja
0
Ruki do jaja. `teo sam i ja da probam da se registrujem preko bosne ili hravatske ali nisam smeo. Sad znam da moze. Super!!!!!!  :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 
Vrh Dno