Moram da se pohvalim...

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
:hammer:

Stigla nova igracka!
Nisam u fazonu da volim da se qrcim sa priborom, ali nisam mogao a da ne podelim sa vama ovo ushicenje.

Na "suvom" stap se ponasa EXTRA! Videcemo dalje...
Neverovatno lak i tanak za 7wt stap a imam utisak da nije prejak ni za Drinskog lipca.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
E pa svaka ti dala! I posle dobila! :)
Chestitke!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Hardy Angel. Probao sam ga i ja, na suvom. Nisam neki postovaoc Hardy stapova, ali ovaj me odusevio. Mnogo dobar stap. Jos samo da se dokaze i "na licu mesta". Treba ga proveriti sa raznim velicinama (tezinama)musica. Takodje, i kako vadi ribe. Ako se i time pohvalis, Simpsone, jos ozbiljnije cu razmisliti o kupovini jednog andjelcica.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sóbzirom da je rec o 7wt stapu, cisto sumnjam da ce se previse koristiti, ali nisam mogao da odolim, kako vec rekoh :lol:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ma odlicno, on je ionako lak kao da je petica. Ima da lovis s njim i na Drini lipljena i na Savi bucova, ali i na Moravi klena. Veruj mi. Koliko si ga platio? Je l' "legalan"?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ma to su bile kombinacije zamene iz 3 puta, nista me ne pitaj jos me boli glava od racunice :lol:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
lep stap, ja pikiram jednog VISION, a za sada sam zadovoljan i sa mojim karboncem od 60 eura koji mi sluzi dve godine. to je #5/6, 270 cm, lagan i brza akcija, balansiran je dobro (ocena 3):p, Ron Thompson mu je firma. nekako univerzalan za moje potrebe,samo smesno je to da je moja žnora od Sciera Creek Specialsit DT5F koštala skoro kao štap, za nekih 7 eura manje :)), a čekrk da ni ne spominjem, sav je grafitan, ali hvala Bogu nemam probleme sa njim.
 

seabass98

Newbie
Učlanjen(a)
08.02.2006.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
He,he...štap je već rezervisan.Kada simpson dođe kod mene na more i vidi kako Hardy vadi palamide zaključiće da mu je za rijeku prejak i ostaviće ga prijatelju.Hvala bojane što misliš na mene!!!!
 
Vrh Dno