Moravica

Komanchero

Newbie
Učlanjen(a)
01.12.2006.
Poruke
13
Broj reagovanja
0
Lokacija
Belgrade/Hawkspa
Znam da neki ljudi sa foruma chesto pecaju ovde  :cool:
  Ali za one koji nisu bili ovde.
  Nalazi se kod Sokobanje, ima prelep kanjon, nazalost ne toliko ribe, poshto nije chuvana.
  Zahvalna je za sve prezentacije i vrste muva, naleti (pored klena) i poneka sharena. ;-)
 

Prilozi

  • Moravica 07.jpg
    Moravica 07.jpg
    74,8 KB · Pregleda: 824

lateralus

Newbie
Učlanjen(a)
30.05.2007.
Poruke
1
Broj reagovanja
0
ako nisi u skorije vreme odlazio na Moravicu malo obavestenje..izmedju sela mozgovo i bovan imas revir..samo musica i uhvati i pusti..mozes hvatati i po 30 malih ili par vecih pastrmki..vece budu i do 40 cm..sada uzimaju preko dana zecije uvo u kasno popodne kocijasa a pogotovo vesticu..provereno..idi dok jos uvek ima ribe jer ih seljaci biju mrezama..eto tako
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pozdrav lateralusu i donrodosao  na sajt.
lose nam vesti donosis druze, da smo u Rimu takve bi glasnike ubijali  :D :D, salim se malo. Pa BILO JE SAMO PITANJE VREMENA KADA CE JEBENI DOMORODCI DA PROVALE. I provalili su, ode revir u zaborav!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Vataju selci, ali reka je u dzungli i cuvari dolaze na svaki poziv. Ako vidite neku budalu, pozovite ih. Uz kupljenu dozvolu dobili ste i sve njihove brojeve telefona.
 

gbuda

Newbie
Učlanjen(a)
06.03.2007.
Poruke
1
Broj reagovanja
0
Lokacija
Sokobanja
Između ostalih su uhvaćeni i mušičari iz kruševca koji su krili ribu.Normalno oduzeli su im pribor i stajaće gologlavi pred sudijom :hammer:
p.s.Još da su kazne oštrije malo bi bilo onih koji bi se usuđivali na tako nešto.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Me mogu bas nesto lepih reci o Moravici jer imam jako losa iskustva sa  te prelepe reke.
Kad kazem prelepe mislim na deo iznad Soko banje gde je kanjon kroz koji protice,nacin na koji to cini OSTAVLJA BEZ DAHA..??
O ulovu u tom gornjem delu nista ne mogu mnogo reci sem toga da sam imao zaheftanih par sitnih klencica i to je to.
A sad malo GRDNJA..
Minulog leta otisao sam do Bovna onako opusteno da se malo zezam sa drustvom i dok su se oni kupali ja sam krenuo samo da proverim taj famozni i toliko puta hvaljeni revir (PASTRMSKI)
Zagazio sam kod mosta krenuo navise bez igde icega samo u patikama i kupacem kostimu,sunjao se u zivotu nikad bolje  ali nista samo par klenova i to je to--jednom recju --MRTVO-
Onda sam krenuo nizvodno a ona malte ne jedva da je imala dubinu nesto vecu od 15cm..
I gle cuda pastrmka u plicaku kulira,ja se primaknem vodi a ona skuvana koliko je voda topla i naravno jos par malih mrtve
Prizor za plakanje.Neznam mozda ove godine bude posle otvaranja bolje mada sumnjam mrtvo je to zauvek ali ...
docekacemo i to otvaranj i uveriti se..
 
Z

Zakula

Guest
MA gde bre mrtvo Blue Fox,ima ribe i to dosta!Nishta se ti ne brini!
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Zakula umrtvili su ga i pre par nedelja,6 automobila i vitlaju a svI znamo sta treba raditi sa njom i sta trenutno ona radi.
Ali jebi ga lovi dok ima --MOTO NEKIH OD MUSICARA NA OVOM SAJTU----
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Jebi ga sta da radym takav sam kakav sam
STO NA UM TO NA DRUM
NEPRAVDA ME UBIJA U ISTOJ MERI KAO I LJUDSKA GLUPOST??????????
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Blue FOX je napisao(la):
Zakula umrtvili su ga i pre par nedelja,6 automobila i vitlaju a svI znamo sta treba raditi sa njom i sta trenutno ona radi.
Ali jebi ga lovi dok ima --MOTO NEKIH OD MUSICARA NA OVOM SAJTU----

Moj moto je baš takav ("lovi dok ima"), ali ja nisam posećivao Moravicu još od jula. Ko je taj mušičar sa ovog sajta, koji lovi pastrmke sada? Molim te, napiši, jer polažem velike nade i planiram da pokrenem par akcija preko Mušičarske Sekcije za poboljšanje tog revira. Daj nam ime, nadimak, opis, automobil...bilo šta.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Mislim da ako niko drugi nije upucen u tako nesto onada si ti
O cemu vise da pisem....?????
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Rekoh (napisah) da nisam upućen u mažnjavanje pastrmki na Moravici o kome ti pišeš. Napiši slobodno, precizno, šta si video ili čuo. Hajde da razotkrijemo lopova.
Ozbiljan sam, to može da pomogne.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Tako je, napiši! Ili šapni meni, pa ću ja da napišem, a reći ću da mi je rekla ciganka gledajući u pasulj!  :yeswink:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Nema problema dobicemo i automobile sa registarskimbrojevima samo dakontaktiramdecka koji samnom u kolima tog jutra bio i ON koji nije musicar zapazio ono sto je bilo tog dana na Moravici
Nece ostati neotkriveni pocinioci zlocina,a i jedna drugarica mi je rekla za za Nikoljdan je bilo bogami dosta dosta krivolova,zavesa,mreza,i ostalog propratnog materijala.
Bez brige MIXU,neznam zasto si toliko burno odreagovao kada sam napisao ovo (ispada kao da si se pronasao u textu),napominjem ispada ne mora da znaci,ali krivci ce uskoro biti pronadjeni,a tebe sam priupitao zato sto si se od ranije zalagao da sprcis krivolov na ovo recici "PREPUNOJ PASTRMKI"
--POZDRAV--
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Blue FOX je napisao(la):
Bez brige MIXU,neznam zasto si toliko burno odreagovao kada sam napisao ovo (ispada kao da si se pronasao u textu),napominjem ispada ne mora da znaci,ali krivci ce uskoro biti pronadjeni,a tebe sam priupitao zato sto si se od ranije zalagao da sprcis krivolov na ovo recici "PREPUNOJ PASTRMKI"
--POZDRAV--

Burno reagujem zato što smatram da je ideja i eksperiment sa mušičarskim revirom na Moravici ispod Bovna itekako uspeo. Naravno da se nisam prepoznao, jer, kao što napisah, nisam bio tamo još od jula. Nervozan sam da saznam ko je to bio, jer tvrdiš da je redovan posetioc ovog sajta. Ja ću mu oprostiti ako ga je naterala nezadrživa želja za mušičarenjem iako je lovostaj, čak i ako je zadržao neki komad, ali ako se desio MASAKR o kome pišeš, to neće proći tek tako.
 
Vrh Dno