Mrav

s_dario_

Junior member
Učlanjen(a)
10.01.2023.
Poruke
96
Broj reagovanja
67
IMG_20230714_235340.jpg
Prvi put vezujem muhu mrav vidio sam dosta nacina neki su sa dubbingom kao ovaj a neki sa koncem ja sam se odlucio za ovu sa dubbingom da li je muha dobro napravljena
Da li je bolja sa dubbingom ili sa koncem?
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
271
Broj reagovanja
36
Bolja je sa koncem....kada nabavis UV lak i lampu...malo konca duplomanje nego sada ali samo pozadi....lakiras....ostavis tanko do blizu usice udice, 1 cdc i mozes 1-2 namotaja crnog hackla...braon mrav braon noge...ovako podeljeno telo ja ne volim, ne kazem da ne valja...ali ovakav kao sto sam ti opisao nema greske...

Imas u temi ''Mravi, mrav mravi'' bas kako sam opisao....
 

s_dario_

Junior member
Učlanjen(a)
10.01.2023.
Poruke
96
Broj reagovanja
67
Bolja je sa koncem....kada nabavis UV lak i lampu...malo konca duplomanje nego sada ali samo pozadi....lakiras....ostavis tanko do blizu usice udice, 1 cdc i mozes 1-2 namotaja crnog hackla...braon mrav braon noge...ovako podeljeno telo ja ne volim, ne kazem da ne valja...ali ovakav kao sto sam ti opisao nema greske...

Imas u temi ''Mravi, mrav mravi'' bas kako sam opisao....
Hvala puno na odgovoru da li cdc mogu ja staviti sam ne moram nista koristiti gledao sam po yt dosta ljudi ima neku spravicu da kojom stavljaju to.Ja sam napravio bio jos jednog mrava poslacu vam sliku pa vi recite moze li proci
 

Prilozi

  • IMG_20230716_101705.jpg
    IMG_20230716_101705.jpg
    63,5 KB · Pregleda: 11
Vrh Dno