Mura (A)

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Pre ca. tri nedelje voda se konacno spustila i izbistrila nakon visemesecnih enormnih padavina kakve sam poslednji put video dok sam kao klinac ziveo u Africi. Uzas, od pocetka juna do sad nisam mogao ovde da pecam!



Ribe male, ali u velikom kolicinama. Slikam ih zbog licne evidencije i kasnije analize efikasnosti musica.





... i par vecih ca. 30 cm



Ista reka, drugi deo par dana kasnije, slicni rezultati.










Ah, da, nakon photo shooting-a sve ribe pustene na slobodu zive i zdrave uz izvinjenje sto sam ih stresirao - Scout's honour!
 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Stajerska. Ne postoji dnevna karta, samo godisnja za clanove udruzenja (8 meseci), kosta 470.- Evra, 4,5 km fly only.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.087
Broj reagovanja
892
Jel ove male kalifice puštate kao mlađ? ljepe su još će ljepše biti kada porastu iznad 35 :hammer:
 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Ove su prirodno rodjene, ako prezive veliku populaciju mladica, horde vidri, jata kormorana i caplji i par nesavesnih ribolovaca obicno porastu velike i prava ih je milina loviti, jer su prosle tezak zivot, naucile sta znaci opstanak i ljuto se bore za svoju slobodu. Ovde se pustaju 3-4 puta u sezoni pastrmke izmedju 28 i 35 cm za tiganj-pecarose koji utamane par komada nedeljom i trce kuci da ih prepeku i sabiju u stomacine sto pre. Ja sam prvog dana sezone 16.3. dve od 32 cm. poneo kuci, spremio ih probao i bacio u kantu jer te ribe iz uzgajalista nemaju nikakav ukus dok kroz njih ne prodje reka. To su i jedine dve ribe koje sam odneo ove godine a upecao sam bar tonu!
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.087
Broj reagovanja
892
cek kalifa se mrijesti i opstaje mrijest...sto mi je nesto poznata ova situacija
 
Vrh Dno