Mušičarenje jesetre :)

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Jovanča je napisao(la):
Patka! Brosevac je zaledio, cini mi se do dna. Nema ni cm3 na jezeru da je odledjen. Obicno ledi tek u poodmaklom januaru, a ovo je iznenadjenje. I gde je to globalno otopljenje kad ti treba  :D  Nista bacam se na FlySim
Samo veži velike roze strimire imitacije flamingosa i povlači po ledu ne debljem od 7 cm. I zajebi simove, to je već iživljavanje. Na 1 sima dolazi 10 jesetri...
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Goci, ja sam cuo da radi na nopliščiće. To su oni mali crni, sto kad ih guras sa čamca vicu No Please
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
strimer za jesetre ,ima sve što treba i roze flamingosa ...itd

14122009789.jpg
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Dooobar!  :tbumb:

Još samo fali da mogu u ovu glavu da se ubace baterijice i da viče "Kva, kva".  :)
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Meni se najbolje pokazao fafabonis genijalan mamac sirokog spektra! 8) Lovi sve od brkica do tarpuna!!!  :hammerhead:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Šta je fafabonis? Znam da Litvanci love na sasabonisa...
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Fafabonis ti je moj Goci isto što i ono kad je mali Marko pitao tatu dali zna šta su to "jupe" , pa mu tata odgovori neznam sine šta su jupe, a mali će ti Marko na to : tata to su ti maji otvoji na zidu. ;)
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Gogo je napisao(la):
Fafabonis ti je moj Goci isto što i ono kad je mali Marko pitao tatu dali zna šta su to "jupe" , pa mu tata odgovori neznam sine šta su jupe, a mali će ti Marko na to : tata to su ti maji otvoji na zidu. ;)
hahahahahha :D :D :D :D :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ako je ovo ta riba onda moze i rukama jos bolje nego musicom :doh: :doh: :doh: :doh:
http://www.youtube.com/watch?v=k0IVpqUoRMU&feature=related
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Da nisam video Nemce smeo bih da se zakunem da je ovo Toponička reka kraj Niša... Donekle buni i ova jesetra, ali otkud Nemci?!  ???
 
Vrh Dno