Musicarenje na Zlotskoj reci!

Postar1978

Newbie
Učlanjen(a)
29.04.2020.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Kolege posto sam pocetnik interesuje me ko ima volju i ko me ne smeta drustvo da mi pokaze cari musicarenja na Zlotskoj reci? Znam da svako voli da uziva u prirodi sam, ali nadam se da ima od vas nekog ko bi pokazao put pocetniku u svet musicarenja. Hvala unapred i bistro.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.114
Broj reagovanja
1.164
Lokacija
Čačak
Postar1978 je napisao(la):
Kolege posto sam pocetnik interesuje me ko ima volju i ko me ne smeta drustvo da mi pokaze cari musicarenja na Zlotskoj reci? Znam da svako voli da uziva u prirodi sam, ali nadam se da ima od vas nekog ko bi pokazao put pocetniku u svet musicarenja. Hvala unapred i bistro.
Nadji dekija pastronijevica u Zlotu.... On je lokalac tamo

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Radi u prodavnici preko puta pekare. A imas i Bojana mislim da vec imaju klub Postar tako da se mozda i vidimo u Ligi sledece godine :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.114
Broj reagovanja
1.164
Lokacija
Čačak
maric je napisao(la):
Radi u prodavnici preko puta pekare. A imas i Bojana mislim da vec imaju klub Postar tako da se mozda i vidimo u Ligi sledece godine :)
Namirisao si novajlije pa se nadas da ce da budu iza tebe na tabeli [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Jok. Vidis kako se zakomplikovalo kad ima vise takmicara. Jos samo ubaciti jos 2 reke i neko jezero i milina.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.114
Broj reagovanja
1.164
Lokacija
Čačak
Sto vise takmicara i staza to bolje. Samo koje jezero... Em nema ribe em ih msjmuni isusise

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
A jezero je problem ne samo nama nego vecini reprezentativaca u svetu. Ne znam sta bi moglo da se izvede ali bi bilo dobro ubaciti jezero u klanedar. Ako nista bar sa obale pecanje.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Ceo zivot se uci. Veruj mi. Bitno je da izlazis na vodu i pecas. Naravno sto vise razčicitih voda to bolje. A sto se tice Lige ako budes cekao da budes spreman nikad neces ni ucestvovati ;)
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Ako imaš ambicija za takvom vrstom ribolova tj takmičenje neće ništa da ti fali ni u ligi ako budeš skupljao iskustvo, mlad si niko ti ne bi zamerio a pa sa druge strane na osnovu svega procitanog vezano za tebe itekako delujes više nego spreman i iskusan tako da nadam se da će mo već dogodine videti tvoje ima na ovim liga listama [emoji846]
 

Postar1978

Newbie
Učlanjen(a)
29.04.2020.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Juce sam imao cast da uzivo gledam prvi put u svom zivotu pecanje pastrmke tehnikom musicarenja u prezentaciji Dejana Pastronjevica i ovom prilikom mu se javno zahvaljujem. . Utisci su vise nego zadovoljavajuci. Ono sto sam juce video sta decko radi je ocaravajuce. Ostavio je kao ribolovac i covek utisak na mene 10 plus.
 
Vrh Dno