musicarenje.org LOGO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Posle dosta priče oko brendiranja musicarenje.org zajednice i nekoliko ne prihvaćenih predloga došlo se do neke radne verzije logotipa. Evo i prve finalne verzije.



Prva verzija (našminkana) je predviđena za www dok su preostale dve za druge medije.
Znak - Stevanović Vladimir
Realizacija - Miloš Lazarević
 

piroman

Senior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
179
Broj reagovanja
0
Lep web 2.0 logo, mada sam ja uvek za logo koji prikazuje jedinstvo coveka, ribe i musice u ekolosko-bioloskom smislu:

musicarenje.jpg
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja sam bio ubeđen da je ovo design amblema Mušičarske Sekcije ???
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
U pravu si, donekle. Posto logo NIKADA nije stavljen zvanicno za logo sekcije, autor logoa Vlada je predao logo sajtu. Lazza ga modifikovao, ja prihvatio, sekcija izvisila...zivot ide dalje, Vlada vec ima novi logo za sekciju, ali o tome ovde nije rec!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
oduševljen sam sa ovim logotom ;) :) BRAVO!!! Jedino sto bi ja jos izbacio kontra kuku, inace sve mi je fenomenalno ali i ako ostavite tu kontra kuku ja ostajem zadovoljan mada zbog nje cu zazmurit na jedno oko  ;) lol


Decki svaka cast!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Mozda i jeste vishak u praksi ali u ovoj ilustraciji nije. Da nema kontra kuke obican smrtnik (NEmusicar) ne bi mogao ni da pretpostavi da se radi o vestackoj musici  :bleh:
:hammer: :hammer: :hammer:
Bravo za smajlije Laki! :))))
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
da dam odgovor na ovu temu. Slazem se sa Lazzom, a plus ima i dodtak, Zaoka kod ose, jer ovo je osa a ne pcelica Maja  :p ima takvu istu, sa dodatkom. Naravno ovakav logo neznaci da sajt podrzava udice sa kntra kukom, vec je ona tu u sluzbi logoa. Nadam seda sam bio jasam! :smoke: da malo iskoristim ove samjlije...a i dalje ih uabcujem! :lol:
 

ducia

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2005.
Poruke
113
Broj reagovanja
0
E, logo je na prvi pogled fenomenalan (u stvari i jeste), samo bi ja malo isprvaio osu.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Posto je logo postavljen i neverujem da ce biti nekih ispravki u drasticnoj meri, temu zakljucavam!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno