Musicarska Sekcija - U.S.R. Nisava- Nis

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Svakog cetvrtka u 17h se u prostorijama Ribolovackog udruzenja u Nisu odrzava musicarska sekcija! Svi su dobrodosli!
 

flyfishing

Newbie
Učlanjen(a)
15.04.2006.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
pozdrav !!!! danas sam se video sa Randjom i bas mi je pomenuo sekciju, moze li novopeceni musicar da nauci nesto korisno , ili je sekcija samo za stare majstore? pozdrav :lol:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Postovani Emergeru, Musicarska sekcija je idealno mesto bas za pocetnike. Takozvani majstori u najvecem broju slucajeva izbegavaju Musicarsku sekciju. Znate li kako mi aktivni clanovi Sekcije znamo da je neko uobrazio da je majstor? - Ne dolazi na sastanke. Kao, prepametan je da bi trosio vreme sa ostalim musicarima. Na zalost mnogi ne shvataju zbog cega sam uopste osnovao Musicarsku sekciju u jednom od najvecih ribolovackih udruzenja u Srbiji. Ta nasa organizacija je u stvari najjaca musicarska sila u zemlji, koja cini neverovatne stvari za svoje clanove. Mogla bi i mnogo vise, kad bi smo bili slozniji. Ali i sada je veoma korisno biti na Sekciji, kako za iskusnije musicare, tako i za pocetnike. Ako ja, kao najstariji(po musicarskom stazu)musicar na svakom sastanku nesto novo cujem i naucim, mozete da zamislite koliko zeljenih informacija dobije pocetnik. Pokusacu da vam docaram koliko je korisna Musicarska sekcija za jednog pocetnika. Verujete li da musicar sa stazom od par meseci, koji redovno posecuje nase sastanke, vise zna od pojedinih visegodisnjih musicara koji nemaju tu privilegiju. Ne postoji nijedno pitanje koje pocetnika interesuje za koje nece dobiti objasnjenje. Istovremeno, usamljeni musicar, koji ne razmenjuje iskustva sa "pravim ljudima" i starijim, pa i mladjim kolegama, nece dobiti objasnjenja za ono sto ne zna. Preostaje mu Internet i www.musicarenje.org....
Jednom recju: DODJITE!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Musicarska Sekcija je na letnjem raspustu. Do oktobra sastanci ce se odrzavati samo po posebnom pozivu predsednika.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
U četvrtak, 22. marta 2007. godine, održaće se redovna godišnja skupština članova Mušičarske Sekcije USR Nišava-Niš.
Pozivam ČLANOVE da se okupe i izaberu predsednika i dogovore se o godišnjem planu Sekcije.
Moja dužnost, kao sadašnjeg predsednika Sekcije je da blagovremeno obavestim članove o ovom događaju. Mislim da je 8 dana dovoljno da se svi pripreme i da se eventualni kandidati za predsednika pripreme.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sutra je sastanak Sekcije u 17 h. Ja imam neke veoma važne predloge, poput izbora novog predsednika (malo osveženje krvi) i organizovanja FLY TYING COMPETITION 2007.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nema okupljanja, jer, kako sam tek sad saznao, udruženje ne radi popodne zbog renoviranja. Videćemo se tek za dve-tri nedelje.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Dosla je nova godina.Pocinjemo nova okupljanja.Mada sekcija nikad i ne staje sa radom kad pocne nova godina pravo je vreme da se prave planovi koji ce se ostvarivati u nastavku sezone.
Pred kraj sad vec prosle '07 postavili smo veoma visoke ciljeve za ovu godinu tako da nas sad ocekuje ozbiljan posao da sve to realizujemo.Sa programom cete biti uskoro upoznati.
Svi zainteresovani clanovi sajta koji zele da postanu clanovi M.S.N-Nis nek mi se jave preko privatnih poruka.

 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.133
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Danas, četvrtak 10.01, u 17 h sastanak Mušičarske sekcije Niša u prostorijama Udruženja ribolovaca "Nišava".
Poziv važi za sve članove foruma koji su u mogućnosti da dođu, naročito one iz Niša i okoline.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Zvuci primamljivo,ako ugrabim malo vremena mada malo je verovatno vidimo se..
Pozz
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Djole Nis je napisao(la):
Obavestavajte cesce i dan ranije kada je sekcija. Thanks.  :smoke:
  OKupljanje Musicarske sekcije u prostorijama ribo udruzenja Nisava-Nis je svakog cetvrtka u 17 h (do 19h)
 
  Na sutrasnjoj sekciji na prvom mestu se kroji plan za 2008. Ovo se mora proslediti upravnom odboru u roku od nedelju dana.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Sekcija radi punom parom. Posle izlozbe musica idemo sa drugim stvarima.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.133
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Sekcija će u četvrtak 3. aprila biti održana na Niškom sajmu ribolova.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Zbog temeljne reorganizacije, donosenja pravilnika i statuta a u cilju podizanja ozbiljnosti funkcionisanja na visi nivo sekcija nece zasedati neko vreme. Preko ovog sajta i drugim vidovima komunikacije clanovi ce biti obavesteni o ponovnom  pocetku rada.


Predsednik sekcije:
Stevanovic Vladimir
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno