Mušičarske žurke kod Lakija

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Juče smo se po treći put ovog leta okupili u Lakijevom dvorištu, na specijalnom, ribarskom, ručku. Ovog puta spremao sam čorbu, po svom specijalnom receptu, od štuke. Dok su Kuzma, Jr, Lazza, Zakula i Dr. Lucky bistrili Drinu, Nišavu i Taru, sa povremenim osvrtima na Visočicu i Bovansko jezero, Architect i ja smo ulagali nadčovečanske napore da čorba bude vrhunska. Architect je obezbedio kotlić,povrće i začine, a ja štuku i tajni recept. Potrošili smo kubik komšijskih drva dok se čorba nije napokon skuvala i taman su već bile iscrpljene sve aktuelne teme kad je jelo bilo gotovo. A onda, fleširanje, stondiranje, pa tripovanje, jer čorba je bila...! Ali je brzo nestala.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Zurka je bila odlicna, sve pohvale organizatorima. :tbumb: :tbumb: Malo toga je moglo da se cuje o musicarenju ali se zato culo svasta o musicarima. Valjali smo se od smeha :D :D :D
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Mogu ti reci da nemas ni najmanju predstavu sta se na ovim sastancima prica, Seb. Nadam se da ces jednom da prisustvujes pa da se i sam uveris. Doduse, postoje i tonski i video zapisi ali cenzura u obliku Mixa ne dopusta javno prikazivanje.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
E, stalno me snimaju ovim modernim telefonima. Ne mogu da se opustim od kad Jr i ostali imaju kamere i mikrofone ugrađene u mobilne telefone. Jr ima video snimak mene i Architecta kako pevamo gospel na jednoj od žurki. Možete zamisliti kako je to smešno.
A i stalno me snimaju (tonski) kad ogovaram ili pričam o mušičarskim dogodovštinama. Najbolje je da ti tajni snimci ostanu za uski krug ljudi, a da objavimo neki pametniji video zapis, poput nekog filma o mušičarenju na Nišavi, Toplici, Timoku, Visočici... a skrivenu kameru prepustimo zvezdama šou biznisa.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Budi spokojan, Mixe, sve dok me ne naljutis. E a onda se drugari forumasi imati prilike da cuju 'pola sata kvalitetnog programa' :bleh:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Polako JR samo da se malo poprisredim sto se tice ovog mog kompa i izlozim nakon toga danasnje MIXOVO predavanje  ama bas za svasta.
Ali imam dusu nebi da davim iovako malo pridavljene  kolege    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Bilo je u medjuvremenu jos nekoliko musicarskih zurki kod Lakija.Znam i da ima dosta slika (naravno preporucljiva je debela cenzura) koje cekaju da se stave na sajt.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Gringiću, pazi samo da neka moja kompromitujuća sličica ne vidi svetlost dana na ovoj adresi, inače... :sm:
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Slike koliko znam ima samo Laki.Pa ce on da odlucuje sta ce da stavi na sajt.Da znas ti ces mozda da ga :sm: al ja cu da ga :rambo:ako zasere nesto.
 
Vrh Dno