Muva

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Verovatno je neko i naleteo na ove slike a ja cu ih ovde postaviti u S by S varijati i napomenom da sam jednostavno odusevljem ovim resenjem za nogice.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
kako pravis ove noge a mogao bi i malo detaljnije o izradi muve,svidja mi se
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Muva je prava. Svaka cast majstoru koji je napravi.  :tbumb:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
oholi je napisao(la):
kako pravis ove noge a mogao bi i malo detaljnije o izradi muve,svidja mi se

Making legs was challenging, basically because they are so small. Single black bristles from a small hand broom were used as well as the smallest feathers I had, from the neck of a Starling. First step is wrap some thread onto the leg material, and then tie Starling feather tips onto the bristles.

Nisam ja pravio ovu muvu. stavio sam je zbog resenja cupavosti nogica. Potrudicu se da budem makar priblizan.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Jesi ti onaj sto je oslobodio celo selo sa jednim pistoljem i dobio znacku sa likom Staljina?!
E evo ti znacka sa dva lika Staljina (+)
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
100ka je napisao(la):
Djole sa kog sajta si skinuo ovo?

S by S je skinut sa tog sajta i sada ga vise nema na netu. Al bilo kod mene u kolekciji, pa iskopah a evo odakle je i zapazite recenziju a ovde cu je ponoviti. Clients include: Paramount Pictures, Universal Studios, Disney, Relativity Media, HBO,  8)

Novi link http://www.filmflies.com/
Stari link koji je osiromasen za deo S by S http://www.grahamowengallery.com/
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@Djole, vrlo zanimljiv nacin vezanja. Nešto slično sam video na nekoj surkoj stranici samo da se koristila raphia za telo. Svaka cast kolega  :tbumb:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Evo jedne ne tako lepe ali zasigurno lovne imitacije.Jednostavna muva gotova u par koraka i sto je najbitnije ne treba biti neki ekspert da bi je navezao(cim je ja vezem  :doh:).Telo uglavnom rade od pauna ali ja ga izbegavam jer je kratkog veka.Za krilca mislim da je ovo mnogo bolje resenje nego ono sa folijom gde krilca odpadnu posle par klenova.Stavljanjem folije(plava ili zelena) preko ledja imitira se zunzara.Ja vise volim ovu klasicnu pa cak i kad je u pitanju J.Morava koja cesto zna da bude obojena.
 

Prilozi

  • S7300517.JPG
    S7300517.JPG
    69,3 KB · Pregleda: 219
  • S7300520.JPG
    S7300520.JPG
    68 KB · Pregleda: 195
Vrh Dno