Nadprirodne sile na Toplici

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ovaj događaj zbio se pre par dana i jačina njegova ne bledi. Evo šta se dogodilo:
Ostavimo MixMaster i ja Peru u Jasenici i krenemo ka Žitorađi. Mix insistira da idemo iznad uliva kanalizacije i to po najgorem mogućem kolskom putu, gde seljaci jedva voze traktor! Naiđosmo na neku baruštinu po sred puta i ludi Mix reši da je prođe kolima. Naravno da smo se odmah zaglibili. Kreni napred, nazad, blato sa mirisom govana, na sve strane šljiska, ali izvlačenja nema! Situacija poprilično bezizlacna! Pored nas, nalazio se neki ribar i naravno priđe nam on u pomoć. Guraj auto, diži ga, pomeraj levo desno, nimakac! Podmeći razne gluposti, crepove, nema izaca. Auto svakim vrganjem sve više se zaglibljuje, tako da je i nalego! Ribar diže ruke i vrati se na mesto, na 20 m od auta (važan podatak za nastavk priče)! Mix i ja ređimo da odemo do Toplica da pokuppmo šoder i da ga podmetnemo pod točkove! Kada smo se vratili pred auta, niodkuda stvrorio se jedan mladić, obučen skromo po modi iz 80-tih! Mi se obradovasmo i u gas povikasmo- Druže samo nebo te je poslalo da nas izbaviš iz teške nevolje. On samo ćuti i posmatra nas. Spomenu da je tu traktorom, ali nigde traktora nije bio. Hm...Odjednom reče
Ja cu sesti za volan, a Vi gurajte! Spasiću Vas! Mix reče, pokušavali smo prijatelju ali nikako. On nas pogeda blagim i umirujućim pogledom i uli nam neku snagu. Sede on mi gurnusmo auto i verovali ili ne, auto izadje iz gliba kako da nije ni bio. Dok sam gurao, osetio sam neku čudnu snagu, a i Mix isto! Izađe iz auta, mi raspamećeni krenusmo da mu se zahvaljujemo, a on samo se smeška. Krenusmo da mu obećavamo ribe, ali nas učtivo odbi! Kada smo ga pitali ko je, samo je odmahnuo rukom i krenuo da polako odlazi sam mesta. Neprirodno brzo, odlazio je u pravcu obližnje crkve i groblja! U jednom treutku, samo je nestao. Tada ribar povika iza nas. Evo ga traktor, izvući će Vas! Mi se zbunismo i rekosmo, pa bio neki dećko i on nas izvuče! Ribar nas zbunjeno pogleda, koji dečko progovri! Ništa on nije video ni čuo. Posle je rekao da se osamdesetih neki dečko, ribar, tu negde udavio!
Čudan događaj, čudan. I nekako kada smo posle prolazii pored tog mesta, vreme je sporo proazilo. Neka tišina i čudni Mesečevi odsjaji su se nadvili nad Toplicom!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pazi, tu blizu se uliva kanalizacija iz obližnje farme, gde ima ogromna količina krava, svinja i ostalih domaćih životinja, ali mislim da isparenja nisu iala uticaj na ovaj događaj!
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ko zna naduvali ste se dobro, kako mozete da pecate na takvim mestima, ma bezi!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Dobro da znam ako budem ikada isao sa vama dvojicom u ribolov da neče biti dosadno. Vidim da Mix stvarno voli teše terene, i ne traži lakši put, to znači dobro je iči u puno bonoj opremi sa vama. :-D :hammer: :hammer: :hammer:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Dosadno nije nikada. Sebastiane ako te put nanese, ribolov sa nama ti je zagarantovan!
Ali ovde nije priča o govnari i terenima oko dive Tplice, već o o čudnoj pojavi! Ko je bio taj momak, kako je uspeo da nas odmah izvuče, zašto je odmah pobegao i to u pravcu groblja, i brzo nestao! Hmmm.... ova i mnoga pitanja me dosta muče, ali odogovora nema! Zovite Moldera!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hmmm,
Ako nije neki jednostavni dobricina?! Ako je to stvarno bilo nesto kako nazivas "natpriodno", znam sta je. Ali ovo nije forum na kojem bi se pisalo o duhovnosti. Ako te sta zanima u tom pravcu spreman sam potrositi vreme sa tobom na MSN-u, ili e-mailu.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
A bambula sa krstovima? Nasa svetinja? Imali smo je kod sebe i prizvali andjela zastitnika dobrih musicara. Izgleda da to svemocno stvorenje nikad ne napusta prave musicare. Jedino ne valja to sto, gde se on pojavi, riba ne radi (iz neobjasnjivih razloga) najmanje nedelju dana. Dakle, ne prizivajte ga bez razloga!
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ja verujem samo u kavijarac, gde taj prodje ne ostavlja nista, samo onu ribu koja ga nije nanjusila. E a takva mesta nemojte vise nikad dolaziti!
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
DAj bre Laki drogirate se kravljim govnima a onda ribu iz istih jedete,sta mislis kolko prosecan klen pokjede dnevno tih govana:)))Strasno a ja mislio da je moravica zagadjena,mada se jednom desio da je voda odnela zemju i povukla groblje za sobom,plivali mrtvaci,u svakom viru>a pre se jedna utopila,skocila a ja tu pecao dan pre toga zamisli da sam je zakacio....
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
dude, seriously, ima ovakvih prica koliko oces, samo ovo je prvi put da se desilo nekom da sam je cuo iz prvog lica
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
@Simon -Govna su ti ovi postovi sto ih seres po svakom topicu ne bi li zakacio jos neku zvezdicu, a smesan si ko bioskop. Citaj bre malo sta pises i zapamti da je ovo sajt o musicarenju na kome mozes da naucis nesto... ako ti je uopste stalo...
P.S.nemoj da zloupotrebljavas odsustvo moderatora...
P.P.S.Izvinjavam se ostalima za OFFTOPIC ali ali ovo je devastiranje sajta
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
Pa ti brani svoja govna(ovde se ne misli ni na jednog clana)i nadji neku normalnu reku i pokusaj koju pastrmku da uvais a ne da gnjacas po govnima i filozofiras a uz to vatas klenive koji su glupi ko ne jedan vec ko dva KU**A!
I ovo je tema za zajebanciju,istinite ili ne istinite price!!!! procitaj(ako umes)!A mene ostavi na miru,kad mogu i ostali da budu hiper aktivni mogu i ja!!!
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Ma u pravu si vazno je da navuces pet zvezdica (za nepismene "*****") i onda stavis "ORVIS" kacket i prodajes klincima fore (koje nikad nisi uzivo video). Budi malo hiperaktivan na vodi tako ces da skapiras o cemu treba ovde da se pise. (A kako se pise vidi sa uciteljicom...)
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
E PEPO nemam nameru da ulazim dalje u diskusiju sa tobom.moji postovi su uglavnom pitanja a pitanja ne mogu da budu glupa vec smo odgovori!!!inace uhvatio sam vise klenova nego sto si ti u zivotu video!!!tacno je da sam nov u musicarenju al savladacu i to pa cu da ti drzim casove!!!Recca ne se pise sastavljeno sa glagolima(nisam,nemam,necu,nemoj)a sa ostalima odvojeno!!!!!!pitaj uciteljicu ako meni neverujes!!!(NEPISMENE Hahahaaa)Tuzno
 
Vrh Dno