Najlepše reke Balkana

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovde bi trebalo da gledamo slike najlepših reka Balkana. Pogledajte reku Voidomatis sa severa Grčke! :drool: :drool: :drool:
 

Prilozi

  • cudo od vira.jpg
    cudo od vira.jpg
    42,5 KB · Pregleda: 647

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovako će ovaj vir izgledati septembra.
 

Prilozi

  • cudo od vira pred jesen.jpg
    cudo od vira pred jesen.jpg
    43 KB · Pregleda: 541

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
U je!  :drool: kakve emocije budi samo slika ... Sta li ce da bude kad je vidim uzivo  :drool:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ne bi trebalo da provaljujem ova mesta. Na kraju će se napraviti takva gužva, da neću ni tamo moći mirno da mušičarim! :doh:
 
Z

Zakula

Guest
Na ovakvom viru bi pametan nishki mushichar pecao ceo,celcijati dan!! ;)
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
E, jos da povede neku pametnu plavusu, ostao bi i celu noc.
S njom u razgovoru.  :D
Izvinite, vrucina... :(
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Na ovoj sam već mušičario i odlično prolazio sa lipljenima i pastrmkama. Tara je veliki crnogorski turističko-mušičarski potencijal. Uskoro će to i sami da shvate.
 

Prilozi

  • Tara Lever.jpg
    Tara Lever.jpg
    36 KB · Pregleda: 461

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
MIx slike su ti  :drool:  :tbumb:, kakva lepa mesta  :drool:

Ja mislim da među najlepše reke balkana spada i sava bohinjka. neko če reči to nije balkan nego €U...lalalalala...jeste, jeste, ofskorz  :hammer: :D...nego evo, na brzaka, par fotki i od mene...morat ču se potruditi i slikati jedna fenomenalna mesta koja do sada još nisam.
Ovo su meni najbliža mesta, to je ništa šta sve bohinjka skriva u sebi i kakva mesta ima sa virovima, dubinama... itd.
Pogledajte ovu malu kalifu (37cm) bori se ko da joj je 50cm  :D :) divlje su ovde ribe...ima i onih ubačenih, ali ima dosta i pravih divljaka. Lipljani na udici iskaču i do 1m...ako ne verujete dođite probati  ;)
 

Prilozi

  • dsc01282.jpg
    dsc01282.jpg
    61,4 KB · Pregleda: 477
  • dsc01299.jpg
    dsc01299.jpg
    74 KB · Pregleda: 450
  • dsc01300.jpg
    dsc01300.jpg
    91,9 KB · Pregleda: 476

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Naravno da je i Sava lepa reka Balkana. Možda nije među najlepšim, ali je sigurno među najboljim salmonidnim rekama.
 
Z

Zakula

Guest
Sava Bohinjka,hmm,ne da bih pecao na njoj,nego bi spavao pored nje...Izuzetna reka,Seb,moram da te posetim u skorije vreme!!A ovo je Vision 3ZOne,ako se ne varam??
 
Z

Zakula

Guest
Opak shtap,ali stvarno opak shtap!! :drool: :drool:Ja sam dobio jedan shestodelni 3Zone 9'0" #5,od prijatelja iz Engleske i toliko sam odushevljen shtapom da nemam rechi!!!!VISION shtapovi su babaroge,svi do jednog,obozavam ih!!POgotovu sam odushevljen 3Zone serijom...Serija po mom meraku...I boja (crna) i pacific bay karike i drzach chekrka i fina pluta i vrhunska zavrshna obrada...A tek akcija,auuuu prava Nishka!! :doh: :doh:Svaka im chast,pogodili su me u srce uz pomoc mog priajtelja iz Notingema!! :lol: :lol:

P.S.Da li si zadovoljan shtapom??
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Mr.Zakula je napisao(la):
Opak shtap,ali stvarno opak shtap!! :drool: :drool:Ja sam dobio jedan shestodelni 3Zone 9'0" #5,od prijatelja iz Engleske i toliko sam odushevljen shtapom da nemam rechi!!!!VISION shtapovi su babaroge,svi do jednog,obozavam ih!!POgotovu sam odushevljen 3Zone serijom...Serija po mom meraku...I boja (crna) i pacific bay karike i drzach chekrka i fina pluta i vrhunska zavrshna obrada...A tek akcija,auuuu prava Nishka!! :doh: :doh:Svaka im chast,pogodili su me u srce uz pomoc mog priajtelja iz Notingema!! :lol: :lol:

P.S.Da li si zadovoljan shtapom??

:yeswink: itekako druže! Štap je perfektan!!! Meni se jako dopada ta serija!  Kod nas ga koriste i neki instruktori kao "alat". Najprodavanija je serija od Visiona. Joj sam da znaš sa kakvom 3Zonkom sam mahao. Prava igračka!!! #3, 7'0'', sa plutanom cigar ručkom gde je i držač  čekrka od pluta a nanjemu lep izgraviran aluminijski prsten...nešto slično onim Orivisovim lepotanima is Superfine serije. Taj štap je baš za uživanje u laganom finom mušičarenju sa malim muvama.  Kupio bi ga odmah ako bi imao neku paru viška  :D
Sada kontam da skupim neku paru za jedan nov mahač #9 :D I razmišljam se ili nešto od Greysa (npr. GRXi.) ili Visiona (npr. 3Zone). To još daleko a na kraju možda ne bude ni jedan od tih navedeniih, možda bude neki T&T ili WInston  ;) :D Trebače mi neka jaka motka po jeseni za štuke i možda ako budem išao na mladicu zimi.

pa da ne bude sve off-topic  :D mislim da Soča isto spada pod najlepše reke Balkana (skranje zapadnog balkana :D).

photo_triglav1.jpg


pictures%5Ccategory%5C1%5C2005%5Csmaragdna-nosilna_55959.jpg


44.jpg


http://www.josko.org/rivers/soca/soca.htm  :) http://www.josko.org/rivers/soca/socapv.htm

nadam se da ču i tamo da lovim :bye:




 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Seb, kazu da je Soca predivna, ali da nije cela dozvoljena za ribolov, kao i da je ribolov na njoj jako skup.
Je li to tacno? Ako jeste zasto (mislim, oboje: i zabranjena u nekom elu i skupa u drugom)?
 
Vrh Dno