Naslovna strana musicarenje.org v 3.0

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Poštovani članovi,

KONAČNO! Grubo zavrešena i naslovna strana sajta. Ima tu još mnogo toga da se radi ali to bi od prilike bilo to. Ovog puta koristimo wordpress po mom nagovoru jer ga obožavam.

Ostaje na vama da date kritike i sugestije kako bi još više unapredili našu zajednicu. Malo su nam zasterili članci ali smo se odlučili da iskoristimo i te stare jer su neki i više nego vredni. Voljni članovi mogu da krenu sa pisanjem!

Spremamo vam još puno stvari ali polako. Jedna po jedna.  :lol:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Rodilo se  :D :) valja ga ljuljati  :yeswink: :) :firends: :pijani: :beer: u zdravlje!
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
lazza je napisao(la):
Poštovani članovi,

KONAČNO! Grubo zavrešena i naslovna strana sajta. Ima tu još mnogo toga da se radi ali to bi od prilike bilo to. Ovog puta koristimo wordpress po mom nagovoru jer ga obožavam.

Ostaje na vama da date kritike i sugestije kako bi još više unapredili našu zajednicu. Malo su nam zasterili članci ali smo se odlučili da iskoristimo i te stare jer su neki i više nego vredni. Voljni članovi mogu da krenu sa pisanjem!

Spremamo vam još puno stvari ali polako. Jedna po jedna.  :lol:

Izgleda sasvim solidno,ide zima, manje pecanja više vezivanja i filozofiranja biće tu materjala u izobilju ,nadam se !!!! Posle drugog bačenog pogleda na naslovnu više mi se sviđa!!! :tbumb:

 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
lazza je napisao(la):
Poštovani članovi,

KONAČNO! Grubo zavrešena i naslovna strana sajta. Ima tu još mnogo toga da se radi ali to bi od prilike bilo to. Ovog puta koristimo wordpress po mom nagovoru jer ga obožavam.

Ostaje na vama da date kritike i sugestije kako bi još više unapredili našu zajednicu. Malo su nam zasterili članci ali smo se odlučili da iskoristimo i te stare jer su neki i više nego vredni. Voljni članovi mogu da krenu sa pisanjem!

Spremamo vam još puno stvari ali polako. Jedna po jedna.  :lol:

Liči :tbumb:

Čeka se naravno ShoutBox, i nije mi jasno zašto su izbačeni jedino Ranđini stari članci :mad: I oni su deo ovog sajta ili ja možda grešim :whistle:
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
"Kako vam se sviđa bovi sajt? :):D  b-n
Onog soma sa naslovne strane za Gocijev clanak promenite jer nije domaci  ::)
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Laza se razvrednio, red je da ga i ja malo pratim. Krenuh u redizajn foruma, ovaj put u koracima. Zato i pojedni delovi izgledaju razdešeno. Ali, uz malo strpljenja i razumevanja, sve će doći na svoje mesto.
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Sve bolje i bolje izgeda momci, svaka čast i samo napred!!!!!  :tbumb:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Meni se ovaj novi izgled baš dopada  :tbumb: :yeswink: :tbumb: :yeswink:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Jr je napisao(la):
Laza se razvrednio, red je da ga i ja malo pratim. Krenuh u redizajn foruma, ovaj put u koracima. Zato i pojedni delovi izgledaju razdešeno. Ali, uz malo strpljenja i razumevanja, sve će doći na svoje mesto.
Ček samo da se ja uvatim sređivanja oblasti i tema, ima da ga "uredim" do neprepoznatljivosti!  :hammer:

Samo će dugmići da ostanu!  :D
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
ekoljuba je napisao(la):
Sa ovom sivom podlogom je jako nepregledno!

Ljubo, Ljubo... Rekoh da je u koracima, nemam vremena da sve odjednom sredim. Ali kad završim, biće preglednije i funkcionalnije više nego do sad. Zato što ne čitaš pažljivo, dužan si da napišeš jedan članak za oblast Ekologija. :)
 
Vrh Dno