Nautilus FWX 5/6

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Kolege drage , da opisem probelem na ovom cekrku , kocnica ne radi tj kad stegnem nema nikakav otpor .. Ima li ko da pogleda tj ko zna ?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Mora da je vrisnula podloska neka. Snimi telefonom cekrk i u par recenica objasni u videu da ne radi kocnica i posalji Nautilusu snimak. To ti je najbolja varijanta. Retko ko da peca u Srbiji sa Nautilusom. Par njih u Bosni peca a znam da je pokojni Suzi pecao.
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
Imas tri srafa na kocnici, odvoj 5 minuta da ih odvrnes, pogledas i vratis na mesto. Unutra imas teflonske podloske, ako su one ishabane zamenis i ... Aleluja.
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Gde da nabavim iste ? Ako su nadrljale ?
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
Veljko,leba ti ne zamaraj se sa glupostima, sredicu ti cekrk, nisu ti otisle teflonske podloske jer suvisno je objasnjavati zasto  :hammer:. Samo ti je uslo ulje u ss i u podloske, resava se brzo  :hammer:
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
neba je napisao(la):
Veljko,leba ti ne zamaraj se sa glupostima, sredicu ti cekrk, nisu ti otisle teflonske podloske jer suvisno je objasnjavati zasto  :hammer:. Samo ti je uslo ulje u ss i u podloske, resava se brzo  :hammer:
I ja ne verujem da je teflon, nisu bezveze izabrali bas taj materijal, al ko velim neka pogleda. Dobro je znati.
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Pa Nebo ..picemo mi kafu pored Drine :) .Hvala
 
Vrh Dno