Neverovatan ulov

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.009
Lokacija
Svilajnac
Trazio sam slicnu temu gde bih ovo mogao da postavim nisam nasao pa sam otvorio novu, vrlo vrlo interesantan ulov, The Batman... :)
Bilo je to pre oko 2.5 godine, samo sto sam poceo da bacam musicu, jos nisam ni savladao kako treba niti imao osecaj. Dok sam ja predvece mahao zakacio sam slepog misa ali kako sam jos uvek bio pocetnik o tome nisam imao pojma, mozete misliti kako je to izgledalo. Osetim stap je pod tenzijom, ispucam na drugu stranu, ocekujem kanap da prodje ali nema ga, prode sekunda dve eto musice i kanapa odlaze ispred, ok mislim se dobro je, sacekam da se napuni, povucem, pocinje da pada, dodam double haul kako god sam ga tada znao ono nelogicno ubrza i polazi navise a onda iza mene, gledam pozadi kako se otvara loop onako kroz mrak, nema mi nesto smisla kao nece da se otvori ali eto odjednom ode, stap se napuni, mislim se, dobro je...bacim opet ispred mene, nista... kako bre nista... ovde nesto ne valja... okrenem se da pogledam iza, prodje musica pored glave, fijuuuuu..... onda ukapiram da nesto debelo nije kako treba. Dok sam ja u mraku gledao sta se desava jos par puta je nad vodom moja musica letela tamo ovamo levo desno gore dole samo ovaj put samo od sebe.... ukapiram da je slepi mis. Ne mogu recima da opisem koliko je to smesna situacija pogotovo zato sto ja kao pocetnik pojma nisam imao sta se zapravo desava dok sam zabacivao, komedija. Dovukao sam slepog misa i odneo na svetlo hteo sam da mu otkacim udicu ali je to tako nervozna i fleksibilna zivuljka da sam to samo mogao da uradim tako sto bih ga uspavao, nece da miruje i neda se nikako pa sam na kraju odsekao strunu a udicu neka sam vadi ako moze da se snadje.
Evo slika i video posto sada to moze na forumu podsetilo me je da potrazim u kompu i postavim.
 

Prilozi

  • IMG_3117.JPG
    IMG_3117.JPG
    231,2 KB · Pregleda: 20
  • IMG_3118.JPG
    IMG_3118.JPG
    252,9 KB · Pregleda: 20
  • IMG_3119.JPG
    IMG_3119.JPG
    343,7 KB · Pregleda: 20
  • My Video.mp4
    4,3 MB · Pregleda: 0
  • Like
Reagovanja: Jr

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Imao sam slican dozivljaj, pecajuci klenove sa vrezinskog mosta na Nisavi u sumrak, konac je samo stao kad sam krenuo u zabacaj. Slepi mis napravi krug iznad mene i buc u vodu :doh: Na zalost, to je bilo pre 15K godina,vreme bez kamere na telefonu.
Dosta bliskih susreta sa njima ali letos je bio najzanimljiviji. Radim za racunarom, sam, zadubljen, kad osetim neki cudan nalet vazduha. Gledam okolo, dole, sta je palo, neprijatan osecaj, kad pogledam gore a ono :blink:
 

Prilozi

  • VID_20200827_230224.mp4
    67,1 MB · Pregleda: 0
  • IMG_20200827_231259.jpg
    IMG_20200827_231259.jpg
    131,3 KB · Pregleda: 23

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Tmc, prica je presmesna.... Drugaru je davno u mom prisustvu pokupio suvu sa povrsine.... 🤣🤣
 
Vrh Dno