Novi deo foruma

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Otvorismo još jedan deo. Ovde će te moći da pitate sve što vas zanima oko fotografije. Da pišete i pitate o fotografiji, fotoaparatima, tražite i dajete savet...ma milina! :bye:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Samo napred! Trudicemo se da postane jako aktivan forum.
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
I ja bi se trudio,al nemam pojma kako se postavlja fotka na sajt,tj ,na ove odgovore.Ajd,Doktore,objasni tehniku,Ja sam,kako već rekoh,nov u ovom vidu komunikacije
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Evo kako druže, a kako stvario stoje moraću da napišem neko uputstvo za korišćenje sajta, ubrzo...valjda :doh:  :whistle:
Kada pišeš odgovor na temu ispod proyora gde pišeš teks ima Additional Options. Klikni na to...opa otvori se nešto novo. Klikni na Browse dugme u redu gde piše attach....otvori ti se prozor gde biraš fajl, ili ti sliku koju želiš da postaviš u temi. Kada izabereš to je to. Ako želiš još neu sliku da staviš, pored dugmta browse imas tekst more  attachments. klikni na to i dobićej jkoš jedan deo isti kao prvi. i sve isto. važno je da sam podesio da u forumu max veličina slike je 250 kb i mislim da možeš u jednom odgovoru da postaviš 10...ako nešto zapne pitaj slobodno!
Salut
 
Vrh Dno