Odose u London

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
[flash=400,400]http://www.youtube.com/v/EwLMAvBCock[/flash]
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Alo gospodo,jel bilo na tom vašem tripu za Englesku ikakve akcije vezane za bilo koju vrstu ribolova ili ste se samo divili engleskoj arhitekturi?
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Polako momci. Naravno da je bilo i to veoma lepih akcija. pripremam lep clanak o jednoj lepoj avanturi, ili bolje receno o putesestvijama po Enkgleskoj, medjutim zbog obaveza morace da saceka malo. Nigde se na kraju krajeva nezurimo.
MixMaster me je razocarao za ovaj zadnji klip jer sam svoje potpuno besmislene glasovne mogucnosti pokazao ispred restorana Hooters, a na snimku se to nevidi. Eeeeeeeeeeee Hooters  :drool: :drool: :drool:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Laki mogli bi ja i ti da se takmicimo u natpevavanju u emisiji "Razbesnite narod pred malim ekranom"  ;) :D
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Jao pa vi niste usli u Hooters.Sigurno je Randja bio kocnicar.Mada kad bolje razmislim pametan je on, jebes one sisate kelnerice, kad dok ti gledas u velike dude i cvrsta dupeta u tesnim sorcevima one te zajebu ko nas na Menhetnu pa nam umesto 90$ naplate 120$.Nismo ni znali dok nismo proveravali stanje na kartici al' tad je bilo kasno da se vracamo.Pevali smo"...opet me je zensko napravilo volom...."
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Neka javno Mixmaster napise zasto nismo usli u Hooters, a prosli smo jedno 20 puta pored njega.  :'( :'( :'( Da ulazim sam nisam hteo, mnogo jadno bre!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Kakav crni Hooters? Pa ja li sam ovca, koja nikad nije videla žensko u kratkim pantalonicama? Svašta.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Odose u London,KAM DA VIDIMO NEKI ULOV,ILI SU ISLI CISTO TEK RADI REDA DA SE KAZE DA SU ISLI
AJDE NEKA SLIKA NESTO
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Obišli smo nekoliko čuvenih pastrmskih revira, ali ovog decembra je bila mutna voda, pa nismo zabacivali, osim u pond iza mušičarske prodavnice. Te čuvene pastrmske reke mnogo liče na neke reke Srbije, ali o tome drugi put.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Znaci prosli ste bez ulova da se primetiti..
POSTUJEM --ISKRENOST--
 
Vrh Dno