Okom kamere

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Znam da ima mnogo zasluznih koji doprinose omasovljenju i popularizaciji ovog sporta. Ovom prilikom bih spomenuo jos nekog. Bata Simketa (gosn Simonovica), koji je uvek iza scene ali koji svojim kadrovima daje jak pecat emisijama. Kadrovi uhvaceni njegovom kamerom i vestim okom su pravi opijat. 
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Slažem se. Joca Simonović je pokrenuo ribolovačke emisije na državnoj televiziji Srbije i najzaslužniji je za ovaj vid popularizacije našeg sporta. Nije mušičar, ali je primoran :doh: da stalno snima mušičare.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ha,ha,secam se njegovih prvih radova,kad je pecao Nilskog grgeca u Africi,tada ja drzao "Ribolovacku pricu",cekao sam dva meseca da mi stigne kaseta koju sam narucio.Kad smo pustili kasetu zapanjili smo se,kopija katastrofa,psovanje na sve strane,amaterski snimak,bez koncepcije...Ali ribe...Hiljadu puta smo gledali tu kasetu,bio je to vrhunski ribolov,kapitalni ulovi,atraktivna lokacija,mislim da je sa tom kasetom jako dobro prosao.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Da Simonovic itekeko zasluzuje da bude spomenut jer je njegov rad u emisiji "Svet lova i ribolova" mnoge nagnao da se uhvate musicarskog stapa :tbumb:
 
Vrh Dno