OMILJENA VRSTA RIBE KOJU LOVITE MUSICARSKIM PRIBOROM

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
Lucky moze li jedna ANKETA na sajtu sa gornjim naslovom? Pastrmka, Lipljen, Klen, Stuka, Bucov, Bas, Bodorka... Linjak ili Keciga?
Sta mislite o tome?
Mislim da smo ovu sa omiljenim nacinom musicarenja apsolvirali!
Pazite OMILJENA a ne NAJCESCA!!!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Omiljena riba je obicno ona koja se redje lovi. Nedosanjani san. Neko se jos nije nalovio pastrmki, pa mu je to omiljena riba. Neko bi da mu klen kilas izbije konac iz leve ruke, pa mu je to omiljena riba. Neko bi da mu najveci lipljen bude 55 cm, pa mu je to omiljena riba... Mislim da nikome nije omiljena riba ona koje se zasitio. Sta mislite o ovoj teoriji?
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
987
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Meni je nedosanjani san da uhvatim skobalja na kedera, ne nerviram se zbog toga jer znam da je besmisleno kao i gomila drugih stvari i ako bih ikada uspeo da uhvatim skobalja na kedera (babusku), necu se duvati nego cu se zabrinuti za svoje zdravlje!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
Anketa je krenula, ustav je izglasan, ajmo sada svi na glasanje za omiljenu ribu!!! (Nazalost Sheron Stone nije u konkurenciji :-( )
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Milance se lozi na babe. Ova Sheron ima sigurno 45 godina. I ja sam takav, samo sto ja vise volim babe od 25 do 35 godina.
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Eh ovakve ribe kao ovu gore mi doktor prepisao 3 puta dnevno u obliku vlaznih obloga :lol:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Anketa je tuzna jebote!

Pazi sve mogu da shvatim, ali da neko vise voli da peca klena i od pastrmke i od stuke to ne mogu da shvatim.
Jedan glas za bodorku je i bio ocekivan , stvarno nas ima svakakvih :hammer: .

Sve u svemu i ocekivao sam da anketa bude ovakva, ovde je bilo dvadesetak iskrenih odgovora, ostalo su ili foliranti ili kontrasi ili treba da se zabrinu ako su iskreni. :lol:
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
E ajde sad svi malo da razmisljamo kao Simpson. Izgleda da se covek mnogo nervira kad neko misli svojom glavom.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Mislim stvarno smesni rezultati, ja sam na ovaj sajt dosao potpuno iskren nikada se nisam folirao svidelo se nekome to ili ne!
Ovakve, slobodno mogu reci jadne odgovore nisam ocekivao na pitanje koja vam je omiljena vrsta ribe koju lovite. Pazi stvarno razumem klenarose kada im je to skoro jedina riba u blizoj okolini, ali da neko moze vise da voli da peca klena nego lipljena, pastrmku, stuku,... zabrinjavajuce!!

Simpson se vrlo retko nervira! A to za razmisljanje, uopste ti nije losa ideja, svanulo bi vam :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Simpson se samo sali, nemojte ga ozbiljno shvatiti! On je covek koji voli zafrkanciju ;-)

Jedva ceka da netko pocne da tupi o svojoj teoriji, da brani svoj stav svim mogucim argumentima, a njega to ne zanima, on zeli da se sali. Zato stalno to naglasava kao salu (kada dođe do vatre) i ubacuje ove smajlice kao znak da se samo sali :)
Dobro, u skoro svakoj sali ima malo istine.

Čika simpson lepo je da voliš lipca i pastrvu, i zelio bih da vas je sto vise takvi. Jos lepse bi bilo da je jako malo onih koji love klena, stuku i bodorku itd. Bilo bi za nas jos vise, lovili bi samo kapitalce ;-) :-D
 
Vrh Dno