oprema za pravljenje musica

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
gde bih mogao da nabavim komplewtnu opremu za pravljenje musica,sa obzirom da ide sajam da li da sacekam do tad?
i kolika je cena?
\hvala unapred
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
U Nisu ozes odmah da nabavis. Radnja u kojoj mozes da kupis komplet alata je Ritam+. Tacnu cenu neznam ali mislim da je oko 1500 din.
Sto se tice materijala, situacija je malo komplikovanjia. Radnja koja je prodavala materijale Vania vise neradi i moras da se snalazis. Nije lose da postavis mali oglas (imas deo na sajtu gde trazis materijale).
Salut
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Evo ti kontakt radnje u Valjevu, koja ima sve sto ti treba

http://www.no1.org.yu/kontakt.html
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.588
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Sto se tice materjala za vezivanja vestackih musica,siguran sam da Vam mogu pomoci,Imamo veliki izbor materjala za vezivanje vestackih musica vrhunskog kvaliteta.. Jako povoljno..

063\8134596

[email protected]
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Druze jednom sam izbrisao tvoju reklamu, ali ovaj put cu dozvoliti, zato sto je u okviru teme. Vise nema reklamiranja po forumu, tj. otvaranja topica sa reklamom. Postoje mali oglasi i tu mozes da reklamiras sve sto je zakonski dozvoljeno!
Pozdrav!
p.s. Ako imas materijal, zamolio bi te da napises sta sve imas i kolika je cena jer je tako mnoog lakse nego da se cimamo sa mailovima!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Evo i ja prodajem specijalan materijal za muve: dlake sa patke, po vrlo povoljnoj ceni!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Picina dlaka je jako popularan materijal u zadnje vreme ... U Nisu ga jos nema u prodaji ali ko je vestiji moze da iscupa zubima :-D
 
Vrh Dno