ORGANIZACIJA-Topla Voda(Izvor)

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ljudi ajde ako ne bude lepo vreme ,hladno i vetrovito da se angazujemo ali na sasvim jedan drugaciji nacin.
O tome je bilo reci i na prosloj Sekciji.
---Sredjivanje Toplog Izvora..
Svako od nas po neko sekirce ili ti bilo sta sto moze da pomogne i da krenemo da ga sredjujemo polako,mislim da to i nije tako losa ideja..
Za 2-3 dana eto nam lepog mesta za musicarenje svega sto nudi ta voda
--STA MISLITE--
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ne podržavam akciju "sekirče". Volim drveće i gusto granje pored vode, makar i nikad ne zabacio. Više mi se sviđa akcija "Džakče" (za smeće), mada nisam siguran da bi odziv bio veliki...  :blush:
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Danas sam po kisi obilazio ovo mesto kod N.Banje i mislim da bi se trebalo organizovati i srediti ono mesto.
Nema tu mnogo sta da se radi samo,malo da se okastre grancice i malo spali ono siprazje moze se napraviti sasvim lep musicarski revir...
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Potegosmo jedno od takvih pitanja na sekciji ali kako mi se cini toplu vodu nikada nece ogrejati sunce,i ako ce cele zime mnogi musicari tamo provoditi vreme :( :( :( :( :(
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Mislim da ce topla voda da se sredjuje prvo bagerima i slicnom masinerijom ako bog da. Posle ako bilo potrebno ja sam uvek za ekoloske akcije (nece mi biti ni prva ni poslednja)
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Palim bager i idem gore,jedan mi treba da tera kamion (KUZMA JE KAO STVOREN ZA TO)I jos jedan koji bi napravio plan a mi ga sproveli u delo
 
Vrh Dno