Osnovni i konci za tela muva

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Na prodaju desetak boja osnovnih konaca i ogroman broj nijansi konaca za tela mušica. Ogromni kalemovi i vrhunski kvalitet konaca po povoljnim cenama.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
MIXU ajde bre reci mi cene posto u zadnje vreme nesto manjkam sa koncima tako da bi mi dobro dosli nekih 10 komada ukoliko ih imas na lageru
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Polako, nisam ja ovde zbog trgovine. Pomisliće neko da ja ovde boravim iz primitivnih interesa, a to najviše mrzim. Jeste da imam konce i slične džidže midže, ali bih da takve stvari razmenjujemo diskretnije, putem malih oglasa. Još mi samo nedostaje da mi se popne na glavu onih 40 razbojnika sa sve Ali Babom, sa optužbom da sam sitni, primitivni, trgovac.
Blue Fox, za trgovinu, razmenu i slične dogovore, molim te koristi privatne poruke. :respect: :respect: :respect:

Ja zaista imam neverovatan izbor konaca za izradu muva, koji je veći i bolji čak i od većine zapadnih trgovaca. Na postavljenoj slici se vidi samo delić širokog spektra boja koje imam i koristim.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ce se vidnemo na sekciji u cetvrtak pa otom potom
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Evo kolekcije za svakog mušičara koji bi da imitira vodene insekte u svim stadijumima. Nemam mnogo ovakvih kalemova, ali ih ipak imam dovoljno za sve mušičare Balkana. Drugari, obezbedite osnovni materijal za vezivanje svih muva. Prodajem ih na komad, a najradije u kompletu. Ako ne znate sami da odaberete boju, ja ću vam pomoći. Na primer, treba vam boje za MARCH BROWN u svim stadijumima, od nimfe, preko emergera, subimaga do imaga. Ili, treba vam boje za BWO u svim stadijumima. Ništa ne brinite, ako treba dobićete ih u kompletu sa fotografijama dotičnih insekata i objašnjenjem. :yeswink:
Hajde, navali narode, jeftino je.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
I ti bre Randjo ti meni da ja donosim konce za sekciju. E pa sada kada si se pohvalio koliko ih imas i to vise nego bilo koja prodavnica na svetu bolje bi ti bilo da doneses neki komplet.  :-X . Oni stalci za konce jos uvek placu za koncima.  ;)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Polako, Djole, ja sam već doneo i konce i još neke materijale na Sekciju, ali ću još da donosim. Neka se svi ugledaju na teba i mene i Sekcija će biti bombastično opremljena. Nisam škrt, nego sam prebogat.  :hammer:
index.php

index.php
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ma bice svasta za darivanje samo da se taj deo sekcije malo bolje organizuje. Licno nisam zadovoljan cuvanjem materijala. Ili da ja uzmem kljuc od sefa pa da lici na nesto.  :hammer: Al onda mora sef da se preseli sprat nize  :firends: :pijani: :drunk: Evo i one tri stege sam sredio. Ne znam samo jel ce da daje predsednik neko Nisko za brigu o alatima  :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
index.php

Ovo je na prodaju, a ovo je mali oglas.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Koji biste od ponuđenih konaca upotrebili za imitiranje ove muve?
main.php
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
za telo drugi,sa leva na desno u drugom redu a za porebravanje drugi ispod njega
 
Vrh Dno