Pad servera

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Server je pao i nazalost nisu mogli da vrate sajt na dan pada. Medjutim ja sam imao backup od 19 tako da su dva dana izgubljena, nazalost. Bilo je tu dobrih tema, ali sta je tu je. Ostalo je jos dosta posla, jer je sajt vracen kakav je bio pre dve nedelje. Znaci sada moram da uploadujem galeriju, clanke i ostalo. U prevodu jebao sam jeza! Ali sta je tu je. Bice za par dana!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Prve lose vesti.
ja nemam dovoljno dozvola da menjam Vase galerije. Jebiga takav je software. Tvoja galerija druze Pedja je pogubljena, kao i slike. Ustvari svi koji ste napravili albume u zadnjih nedelju dana ste peceni. Moracete ponovo!
Drugo, kako stvari stoje i joomla je ujebana. To ce biti posebna jebacina da se sredi, ali za sada sve radi, pa to je sto je!
Trece cudno je vreme koje pokazuje server, i to ce morati da se sredi, ali nazalost sada odoh u lov na pastrmke! :whistle:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Dobro je da imamo backup foruma. Ne brini se za main site Laki, danas cu da sredim koliko mogu oko joomla.
Mene najvishe boli sto moramo da se izvinjavamo clanovima u ime hosting kompanije koja ne radi posao kako treba.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Vreme je vraceno na normalno. Nista ja nisam cackao, znaci jos rade na serveru. Ja backup radim svakog dana, ali tih dana zbog obaveza oko magistrature i radova sam zaboravio. Dobro je da sam ga uradio i 19 inace bi bile izgubljene dve nedelje .
Joomla radi kako treba, barem ono sto sam ja cackao!
Clanstvu se izvinjavam zbog toga sto im omiljeni sajt nije radio i sto su izgubljene neke teme i poruke.

Dobio sam mail od hosting kompanije gde tvrde da ce u toku danan da ako sve prodje kako treba  :doh: da se sajt vrati na stanje pre pada. To onda znaci dasve teme koje budu napisane u toku dana ce biti izgubljeje, ali bolje da postoji i ovako nego da cekamo!
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Daj adresu hosting kompanije nabavio sam stapilj dinamita da im jebem milu majku :aaa: :lurk: :sm: :bat: :samotuci: :machinegun: :rambo: :bangbang:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Radi i to je najvaznije. Mislim da daljih promena nece biti tako da nema straha da ce poruke koje budu napisane biti obrisane, prelaskom na neki drugi backup! Zato drugovi clanovi udarnicki na forum, da nadoknadimo propusteno! :yeswink:
 
Vrh Dno