Pastrmka 2011

kurare

Senior member
Učlanjen(a)
19.09.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
bicje2.jpg
bicje1.jpg

bicje3.jpg
bicje4.jpg

bicje5.jpg


Štap baš kao ovaj sa slika (Redington Predator #8 je trenutno na Cabelasu u akciji po 99$!), ja sam poručio sebi još jedan za rezervu - to je prava tvrda strimeraška motka :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Svaka čast Janez!  :tbumb: Ti si sezonu več otvorio  ;) nadam se da se vidimo u ovu subotu na savi...za sada nema nikakvih promena još uvek važi za 15.1. "skupni sulčelov", svaki dan proveravam na njihovom forumu ima li promena (nedaj Bože opet pomeranje datuma tj. odlaganje za neku drugu subotu). Tu se često zaleti i po kakva pajkica od 70tak cm kada jure sulca. Ako ne padne sulec možda padne kakva lepa pajka i sa moje strane taman za otvor sezone 2011 i kod mene lično  ;)

 

VEKA SAX

Junior member
Učlanjen(a)
19.09.2010.
Poruke
50
Broj reagovanja
0
Bravo majstore prava lepotica za pocetak sezone!!!Na kom strimeru je upecana?
 

kurare

Senior member
Učlanjen(a)
19.09.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
@Seb
Meni subota otpada, imam neodložljive obaveze, ali potrudit ču se da u nedelju odem mušičariti mladicu (još nisam "propisno" mušičario mladicu u sezoni 2010-2011 :'()

@Veka sax
wooly bugger
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
šteta, ja sam baš u nedelju na poslu a petak i subotu slobodan. Trebalo je da radim i u subotu ali sam nekako isposlovo da sam slobodan. Bit če več prilika da zajedno lovimo. Aprila planiram na našu gacku na debele prave divlje kalife.
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Svaka cast na otvaranju sezone!ajde Seb,potrudi se i ti za "upis"....... ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Sada sam se vratio sa vode (izvidnica) a sreo sam i dva ribolovca što su malo probavali sreču. Održat će se zajednički ribolov i ja ću već u 6:30 biti na mestu sastanka. Nije važno hoću li se upisati ribom jer nakon tolikog vremena bez ribolova mi i sam izlazak na vodu znači mnogo a ako šta padne od ulova to je več perfekcija.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Nedavno sam saznao da je otvranje sezone na pastrmku u Bugarskoj 1.02.

Eto ideje za pecanje februara... Nama Nišlijama to bar nije daleko. Plus je fora što mož idemo na Strumu i pecamo makedonske pastrmke kao autohtone! (dok smo do sada uvek hvatali u slivu Nišave, gde su alohtone).
 

jeprli

Senior member
Učlanjen(a)
26.01.2011.
Poruke
134
Broj reagovanja
0
Evo friske od popodne. Smoglo se malo hrabrosti uz podrsku vatrene vode, -11 sa laganim sjevernjakom, sat vremena mahanja, dve ribe, ja zadovoljan(za sve ostalo je potreban mastercard :) ) Stap 5/6 TFO BVK, tonuci tip, i mohair pijavica, ljubicasto zelena sa oranz perlom, neotezana.

Izvinjavam se na fotkama, sogor misli da je vaznije da mene stavi u kadar nego da uhvati closeup ribe.

"Bow river rocket"

2ytz4hj.jpg



i njegov rodjak Rocky Mountain Whitefish

2cygp36.jpg


Pozdrav iz hladnog Kalgarija, zelim vam uspjesno otvorenje u novu sezonu!

 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
904
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Ahaaa, dobro je da si spomenuo vatrenu vodu- taman sam pomislio "odakle li mu ovaj nekarakterističan smešak na prvoj lici?".  :lol:

Dobre ribe.  :tbumb:
 

jeprli

Senior member
Učlanjen(a)
26.01.2011.
Poruke
134
Broj reagovanja
0
Kolega Japanac, sunce u ocima i vatra u dusi  :beer:
 
Vrh Dno