Pastrmka koja je pojela zmiju!!!

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Juče na Gradcu, dok sam ja pokušavao da prevarim neku od prevejanih pajki na brani na Šarenom platnu, a Pera sedeo pored mene i navijao, ispred nas dvojice se stalno šećkala jedna šarena lepotica od svojih 35cm. S vremena na vreme ulazila je u travu ispred naših nogu i naravno sve vreme prezrivo gledala muve koje bi joj ja bacao pred nos.
U jednom momentu je kao besna izletela iz trave i sa raširenim škrgama mlatila glavom levo-desno! A iz usta joj je virio rep zmije od svojih verovatno oko 20cm!!! U prvom momentu nismo shvatili da li je zmija uhvatila ribu ili riba zmiju, ali je pastrmka malo po malo spakovala celu zmiju i vratila se na početnu poziciju. I sve ovo na 3-4 metra ispred nas i u dubini od 20-tak cm!!!
Na vodi se stvarno svašta vidi i doživi!!!
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
904
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
:yeswink:

http://fishingincroatia.blogspot.com/2010/07/beauty-and-beast.html
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
Ovo ispada da nam je najpozeljnija riba, ujedno i najprozdrljivija i jede sve i svasta. Miseve, jedan se kune da je video pastrmku kako kupi malu satkicu a evo sad cujem i zmije... i ko zna sta sve jos. :yeswink:
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
904
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
He he
Kad spomenu miševe (ovaj dvd imam- ludo!)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SXlG4yEMF_o[/youtube]
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Te na platnu su gladne za medalju a posto im je dosadilo da jedu muve koje ih malo-malo pa ubodu krenule su sa drugačijim načinom ishrane ,još malo ima da počnu da jedu i one krave koje ulaze u vodu da se napoje  :D ..
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
..............mucenice su toliko iznabadane..........hmmmmm,c,c,c,c,c,c,c... :'(
 
Vrh Dno