Pole Dancer

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Mislim da ovaj revolucionarni strimer zaslužuje posebnu temu.Izvanredan zara rad na površini vode je ono što čini ovaj strimer ubitačnim.Juče sam zakačio dobru ribu kad na vodi nije bilo apsolutno nikakvog dešavanja,iako je kedera bilo na sve strane.Provlačio sam na mirnijem delu vode oko nekihj trava kad sam krajičkom oka opazio braon siluetu koja lagano glavinja nekoliko metara dalje od strimera.Voda mala i bistra,sve se dešava na 6-7 metara od obale.Doplivao je za čas ispod strimera,pogledao i tada sam samo malo ubrzao sitna povlačenja dajući strimeru odličan cik-cak fazon.Sevnuo je za tren i raspalio ga dignuvši se desetak cm iznad eksplodirane površine vode.
Ameri stavljaju i otežanja na dupe udice,potapaju taj deo da bi dobili bolji balans strimera koji ima prilično veću foam glavu od ovih koje ja radim za bucova.Nema otežavanja,bitan je konus glave,malo polipropilena koji odlično radi,transparentan je pa kombinacija boja odlično dolazi do izražaja,a i lagan je,nema mnogo poteškoća oko zabacivanja.Mali video na kome se vidi kako se kombinacijom povlačenja od ovog strimera mogu lako napraviti ubitačni modusi za različita raspoloženja riba.Agresivnije za nedešavanje na vodi,ili ako riba prati,lagani rad daje šire skretanje,sve u svemu odličan strimer koji treba imati u kutijama.

[youtube]wxstMJJPSqE[/youtube]
 

Prilozi

  • 9.jpg
    9.jpg
    142,6 KB · Pregleda: 410

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
fantastično! Imam jednog od prošle godinu, radio sam ga za štuku sa glavom od balse, isto tako radi mada sam ja tadio kao i ameri sa otežanjem u dupetu ali jednostavno nisam ga još dosta forsirao da bi se proslavio kao kod tebe. Možda bi bilo pametno da uradim jednog za mladicu?!
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Obavezno probaj,mislim da bez problema može da isprovocira bili koju grabljivicu.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Moguće je lako,može da se vodi lagano a da ima dobar rad.Hoće bandar da se digne na površinsko prskanje i kretanje.
 

boban.velickovic

Senior member
Učlanjen(a)
09.09.2010.
Poruke
233
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd, Niska Banja
Zvezdane, od čega si napravio ove glave?
Sinoć sam malo deljao balzu, ali mi puno vremena uzima ovaj oblik, udubljenje sa prednje strane i šupljina sa zadnje...
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Radio sam ih od policelona.Imam neke dečije mačeve od istog koje sam konfiskovao :whistle: i od njih sam radio glave.Udubljenja sam radio malom lemilicom,lakše je za rad i mnogo brže.
 

boban.velickovic

Senior member
Učlanjen(a)
09.09.2010.
Poruke
233
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd, Niska Banja
Evo mojih prvih pole dancera.
Ima još mesta za eksperimentisanje.
Uglavnom balza i puno deljanja...  (jedan je od nekog foama)

Ovo su mi prvi tube strimeri.. :)
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    260,5 KB · Pregleda: 378
  • 2.jpg
    2.jpg
    220,9 KB · Pregleda: 374

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Mislim da je foam malo bolje rešenje od balze.Lakše ćeš ga i brže oblikovati,a i lakši je za zabacivanje.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
svak čast za trud  :tbumb: ali ako nema otežanja na kraju tibice neče to da bude "pole dancer" nego jedna od verzija popera...ali u svakom slučaju ako tubicu pričvrstiš na udicu nekim kratkim bužirom i na udicu stisneš kakvu sačmu moglo bi onda da "za-densa";)
 

boban.velickovic

Senior member
Učlanjen(a)
09.09.2010.
Poruke
233
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd, Niska Banja
sebastian je napisao(la):
svak čast za trud  :tbumb: ali ako nema otežanja na kraju tibice neče to da bude "pole dancer" nego jedna od verzija popera...ali u svakom slučaju ako tubicu pričvrstiš na udicu nekim kratkim bužirom i na udicu stisneš kakvu sačmu moglo bi onda da "za-densa";)

Oko toga sam se najviše dvoumio. Bilo me je strah da otežam kraj cevcice jer ne bi valjalo ni da preteram sa otežanjem. Ni onda ne bi bio pole dancer..  Isprobaću, pa ću smišljati šta da uradim.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
na kraj tubice jos uvek mozes namotati olovnu zicu i probati kako radi...dodaj malo po malo dok ne dobijes pravu akciju i onda samo jos malo doardis da pokrijes tu zicu ako ti je do estetike ;)
 

boban.velickovic

Senior member
Učlanjen(a)
09.09.2010.
Poruke
233
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd, Niska Banja
zvezdan je napisao(la):
Mislim da je foam malo bolje rešenje od balze.Lakše ćeš ga i brže oblikovati,a i lakši je za zabacivanje.

Nisam pronašao foam koji mogu lepo da obrađujem.
Razmišljao sam i da uradim neko pojednostavljenu varijantu sa preklopljenim policelonom...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja bi ga radio samo od balse ili poliuretana.... :blush: sada imam jos samo jednoga i to sam uradio samo tri komada... nisam ih mnogo forsirao....par stukica i to je to.... ti densere tek planiram malo vise testirati kada buem imao vise vremena za to.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Danas spremljen Pole dancer od 12cm.Velika glava,silueta,a i udica(smuđarka kec).Biće promašaja,ali i atomskih napada!
 

Prilozi

  • 21.jpg
    21.jpg
    172,3 KB · Pregleda: 308
Vrh Dno