Pomor pastrmke na Zlatiboru,

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
http://www.alo.rs/v-i-p/estrada/opstinari-zbog-cole-ubili-tonu-pastrmke-foto/82297

Iako joj nije bilo mjesto tu opet smatram da je tu ribu trebalo zaštiti.A ovakve nebuloze da je puštena kroz kanalizaciju su stvarno jadne!
Opet primjer kako ništa ne funkcioniše!
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Jel' me zezaš?
Jezero je bilo puno kao šibica,nemoj da tražim snimak gdje ja i ćerkica bacamo smoki iskaču na sve strane.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Sta reci na sve ovo tuzno u najmanju ruku.....sve zarad zabave za jednu noc...tuga.....
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sad samo da se firma iz Cacka naplati bogato i svi zadovoljni. A i Cola je Cola  gde se on pojavi ribe i u kanalizaciju idu ako treba :)
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
jesko78 je napisao(la):
JBT, pa i ovde ima SNS botova?
ž

Ma jebote SNS, pljujem ih gde stignem, čitao sam u novinama na par mesta, očigledno je dezinformacija

izvinjavam se na širenju istih, nisam 2 godine bio na Zlatiboru
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Mozda je imalo ribe na Zlatiboru, ali nije svaka riba potocna pastrmka. Inace Simpson je u pravu, gospodin iz Cacka mozda naplati nesto jer kako mi je poznato zbog pomora ribe na Moravici je isti naplatio ili ce tek da naplati od EPS par miliona, moj burazer je vrsio uvidjaj i bio na sudjenju...ni jedan jedini dinar od toga nece biti vracen nazad kroz poribljavanje, jer iz Cacka nista dobro ne dolazi, a i u neku ruku mi je zao, kako bi meni bilo da pijem godinama Ivanjicka, Ariljska, Pozecka i Uzicka govna i toalet papir razmuceni u malo ciste Rzavske vode!

Nije mi zao ni jedne ribe ako je uopste i bilo, ja nisam video iako sam bio mnogo puta u setnji pored jezera, inace da je crklo tona riba, to je smesno, jer isti iz Cacka za sve godine gazdovanja sve ukupno nije poribio ni 100kg mladji...Svi dobro znamo za price, Rzav kao Ribnik, Djetinja puna ko fisek, Moravica puna ne treba poribljavanje....Sve je crklo i propalo zbog govana iz Cacka, ne bi me iznenadilo da se ista govna ponovo uvuku kod novih gazda jer oni obraza nemaju, samo guzicu!
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Jel ovde reč o onom malom jezeru pored pijace na Zlatiboru?
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Neznam sta su ribe krive a pastrmke su u pitanju.Ja sam bio prosle jeseni iskakale su na sve strane.Koja je kolicona bila ne bih znao reci.Cim su bile tu znaci da ni voda nije toliko losa.Posto je sve vjestacko treba to jezero ukinuti.

Sent from my V1_Viper_I

 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
266
Broj reagovanja
36
To nije jezero.....to je bazen...sa svih strana pozida beton i kamen a dno betonsko....hrane nidje...osim kokica i smokija sto se deca igraju bacajuci...a ribe je bilo samo mislim da je kalifa, ko bi kupovao potocnu da ubacuje u bazen.....i  steta jeste 20 miliona kao sto je bilo ulaganja od 10000 milijardi.....

A motivi i za poribljavanje su otprilike isti kao i za ispustanje vode...
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Znate li koliko takvih vještačkih jezera po zadpadu ima i dozvoljeno je pecanje.Bolje d aljudi pecaju nego da se kockaju,drogiraju ili šta već!
Ali eto kod nas,inteligetna vlast ne dozvoljava ništa a mi samo se bacamo sebi pod noge.Svima smeta to "jezero"!
Hajde da napišemo peticiju da ga ugase i da naprave tržni centar?
Čudan narod sve nam smeta,koliko kockarnica Zlatibor ima?Njih niko ne spominje!To je legalno i normalno!!!

Smrt pastrmkama koje god da su!!!
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
tommylee je napisao(la):
Znate li koliko takvih vještačkih jezera po zadpadu ima i dozvoljeno je pecanje.Bolje d aljudi pecaju nego da se kockaju,drogiraju ili šta već!
Ali eto kod nas,inteligetna vlast ne dozvoljava ništa a mi samo se bacamo sebi pod noge.Svima smeta to "jezero"!
Hajde da napišemo peticiju da ga ugase i da naprave tržni centar?
Čudan narod sve nam smeta,koliko kockarnica Zlatibor ima?Njih niko ne spominje!To je legalno i normalno!!!

Smrt pastrmkama koje god da su!!!

:D
Potpuno saglasan. Ako je bilo pogresno stavljati te pastrmke tu, jos je gore kako su zavrsile. Ako su prezivljavale, nesto su jele, disale... I zabavljele narod (tzv. örnamental fish").
Mozda je padao promet u kladionicama i kockarnicama?  :smoke:
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
Bilo je potocnih pastmki i to dosta... Leo je bilo gledati ih.  Steta!
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
E jbg, pre neki dan sam pričao sa jednim čačaninom koji izvodi neke radove u mojoj firmi. Čovek se kune da je bilo ribe, ali vrlo malo i da šteta nije ni blizu navedene u novinama. Cela stvar je prenaduvana po njegovim rečima. E sad, ako je on lagao mene....
 
Vrh Dno