ponovo pomor ribe u Toplici

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Po pisanju danasnjeg Blica, u petak uvece dogodio se novi pomor riba u Toplici, u bilzini Banje Vrujci, ovog puta kilometar i po nizvodno od mesta na kojima su se vec desavali ovakvi ekoloski incidenti. Najveca kolicina leseva je uocena kod mosta koji spja sela Komanice i Ducic a koji su kilmetar i po od postrojenja fabrike "Sinalko Srbija" u Banji Vrujci. Sumnja se da je upravo ova fabrika glavni krivac za pomor riba.
Naime pre nekoliko nedelja bio je sican pomor. U Blicu danas pisu da je analiza pokazaal da su ribe pomrle zbog nedostatka kiseonika, hahahhahaha  nije nego. Ali kako je Sinalko fabrika koja radi punom parom, radnici primaju lovu i sl. i kako je ovo zemlja gde je ekoloska svest na nuli, ja ocekujem jos pomora...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Eh, dok je bio Milošević živ, propadoše sve fabrike i izbistriše se sve reke, pa i Toplica. Od pre par godina proradilo je punom parom nekoliko fabrika i farmi, koje, bez ikakvog razmišljanja, direktno u Toplicu ispuštaju otpadne vode.
U Srbiji možete da sprovedete bilo koji otrov u bilo koju reku i nikom ništa. Razgovarao sam sa našim ribočuvarima koji su više puta prijavljivali neke fabrike. Na mestu gde je trebalo da im zahvale što su pomogli i prijavili ovu štetu, rečeno im je da više ne dolaze, da ne dosađuju bez potrebe, jer mogu i batine da dobiju.
Dragi investitori, dođite i uložite u srpske fabrike, jer nećete morati da trošite pare na filtere i ostale gluposti. Mi, Srbi, ćemo sa zadovoljstvom popiti vaše otrove!
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.113
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Polako s'obzirom da krivci ocigledno i ne postoje a reke su se same zatrule,
treba ocekivati jos dosta dosta trovanuja (NAZALOST) ali kao i proslog puta bez Krivca
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Da ne bude zabune o kojoj Toplici se radi:

http://www.markettours.co.yu/index.htm?http://www.markettours.co.yu/srbija/banje/vrujci/

;)
 
Vrh Dno