Pozdrav

Darko Ne

Junior member
Učlanjen(a)
24.02.2010.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
Veliki pozdrav svim učesnicima foruma a i ostalim mušičarima
:tbumb:
Darko
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@Darko, dobro došao!  Odakle si? Koliko dugo si več u svetu mušičarenja? Kakve vode najviše posečuješ? :) slobodno napiši nešto o sebi, npr. kako si počeo sa mušičarenjem i tako to...večina nas volimo da pročitamo kako je neko počeo FF-om. Evo ovde ima jedna tema u kojoj smo mnogi nešto napisali LINK - Zbog čega i kako sam postao mušičar
  :)
Pa ako ti se da slobodno se raspiši ;)
 

Darko Ne

Junior member
Učlanjen(a)
24.02.2010.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
Hvala na toploj dobrodošlici,

Sto se tiče mušičarskog staža tek ja sam na samom početku,teoriju sam skoro savladao,
ostaje ono glavno- primeniti teoriju na vodi i pored vode.Inače živim u Despotovcu pored prelepe
male reke  Resave nažalost jako siromašne salmonidnim vrstama.Kao i većina početnika pokusao sam
da sebi vežem koju imitaciju uz pomoć foruma i drugih sajtova i časopisa iz oblasti flytyinga.
Ribolovom se uspešno bavim dugi niz godina drugim tehnikama ali je mušičarenje poseban izazov i sebi sam
postavio visoke ciljeve u savladavanju ove neiscrpne i maštovite tehnike to jest stila života u saradnji sa prirodom.

Darko
sebastian je napisao(la):
@Darko, dobro došao!  Odakle si? Koliko dugo si več u svetu mušičarenja? Kakve vode najviše posečuješ? :) slobodno napiši nešto o sebi, npr. kako si počeo sa mušičarenjem i tako to...večina nas volimo da pročitamo kako je neko počeo FF-om. Evo ovde ima jedna tema u kojoj smo mnogi nešto napisali LINK - Zbog čega i kako sam postao mušičar
  :)
Pa ako ti se da slobodno se raspiši ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Lepo, verujem da če te mušičarenje potpuno obuzeti kao i večinu nas...za mnoge nas je sada i sama pomisao na lov drugom tehnikom i neff priborom trata časa jer nam je ulov ff priborom i tehnikom neizmerivo vredniji, lepši...naravno to je subjektivno razmišljanje ali mnogima nama je to tako...za mene, najviše užitka u ribolovu je samo u mušičarenju. Ja sam jedan od onih koji voli loviti razno razne riblje vrste i to isključivo mušičarskom opremom. Ne ograničavam se salomindima niti tipovima voda...;)
Velika je prednost ako si več upoznao mnoge riblje vrste (njihove navike) koje si pre lovio a ovde če se to sve dodatno zaokružiti na posebno lep način. Živ nam bio i mnogo uspeha u FF-u! :firends:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Dobro nam dosao Darko! Sta god te interesuje slobodno pitaj i nemoj da se ustrucavas da ucestvujes u diskusijama na forumu.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  Darko Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ete ga još jedan za klan  :D fresh meat ..njam..njam

ha ha ,Šalim se ..Darko ..Ne ili "DA" welcome aboard ..ili ti po naški dobrodošao..  :smoke:
 

Radomir

Newbie
Učlanjen(a)
24.06.2010.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Veliki pozdrav kolege...kako se porvode ovi dani u ovakvom vodostaju...meni nista drugo nije preostalo nego neki akvarijum kuci da kupim  :( mada da sam ga sinoc za utakmicu imao dosao bi u iskusenje da se udavim u istom :)
 
Vrh Dno