Praško

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovo je strimer napravljen od "praška", naprave za čišćenje prašine, koju možete kupiti u svakoj samoposluzi i kineskoj prodavnici. Već sam viđao ovaj materijal na strimerima domaćih proizvođača, ali ga sam nisam primenjivao. Tek kada sam ovaj materijal video u katalogu jedne ugledne američke trgovine materijalima za izradu muva, nabavio sam ga. Ovako, "na oko", izgleda kao bombastičan materijal za strimere.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Secam se i ja da je ranije pisano o ovom materijalu.Sta je to uopste,neka vrsta najlona ili nesto blize flashabou varijanti.Jesi li probao kako radi?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Danas sam probao. Pliva kao bambula  :doh:! Strimer napravljen samo od ovog materijala nije mogla ni sajlica da potopi. Međutim, to je odlična osobina za kombinovanje sa nekim materijalom koji prebrzo tone. Oduševljen sam, ali ću morati da napravim neku drugačiju verziju "praška".
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
Danas mi je bas bilo dosadno i citajuci ove postove dodjoh i do ovog. Gledam i citam Randjine postove i slicice i reko daj i ja malo da experimentisem malo. Setih se da imam negde nekog praska koji nije ni koristen. Pod prste mi se zasvidjaoo materijal i reko aj i ja da probam. Naravnmo nisam ponovio Randjinu gresku vec sam stavio jedno malo spiralno olovce. Meni fino izgleda sutra cu da ga isprobam.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
L1ch je napisao(la):
Danas mi je bas bilo dosadno i citajuci ove postove dodjoh i do ovog. Gledam i citam Randjine postove i slicice i reko daj i ja malo da experimentisem malo. Setih se da imam negde nekog praska koji nije ni koristen. Pod prste mi se zasvidjaoo materijal i reko aj i ja da probam. Naravnmo nisam ponovio Randjinu gresku vec sam stavio jedno malo spiralno olovce. Meni fino izgleda sutra cu da ga isprobam.
Nemoj! Ima da te jure sportski ribolovci, jer je lovostaj na štuku! Nabediće te da si pokušao da razoriš štučiji fond sledeći čuvenog ribo-ubicu i nepoštovaoca propisa- Mixmastera.  :hammer: Pazi, mogu i seljaci da organizuju linč i obese te o nišavsku vrbu, ako te njihov stampedo stigne u džungli. :'(
Sačekaj, Braco, 1. april, jer nije taj strimer napravljen za ukras. Šta ako ga spazi neka štuka i pokuša da ga proguta? Nemoj, molim te... :respect: :respect: :respect:
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
Nemoj! Ima da te jure sportski ribolovci, jer je lovostaj na štuku! Nabediće te da si pokušao da razoriš štučiji fond sledeći čuvenog ribo-ubicu i nepoštovaoca propisa- Mixmastera.  :hammer: Pazi, mogu i seljaci da organizuju linč i obese te o nišavsku vrbu, ako te njihov stampedo stigne u džungli. :'(
Sačekaj, Braco, 1. april, jer nije taj strimer napravljen za ukras. Šta ako ga spazi neka štuka i pokuša da ga proguta? Nemoj, molim te... :respect: :respect: :respect:
[/quote]

Ako me bese o nishavsku vrbu to znaci da imam srece, pre cu da se nadjem na zemlji nego sto me oni obese,  :doh: sve su jadne, krhe, salomljive :'( . Unistene tom istom rukom kojom ce da me bese. A ima i ko mene da brani od njihovog stampeda  ;) :p  .

A meni ce i sutra biti tj danas vec, biti dosadan dan, tako da cu ja cim ustanem i jedem negde da se promajem malo da bacam, a usput i da vidim kako pliva ovaj strimer, ako uopste pliva.  :doh:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Evo dobrog "praška". Kombinacija ošišanog praška i fancy yarn-a. Odlično radi. Tone, ali polako. Ponekad, tako je najbolje. Ova boja je, takođe, ubitačna.
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
L1ch je napisao(la):
Danas mi je bas bilo dosadno i citajuci ove postove dodjoh i do ovog. Gledam i citam Randjine postove i slicice i reko daj i ja malo da experimentisem malo. Setih se da imam negde nekog praska koji nije ni koristen. Pod prste mi se zasvidjaoo materijal i reko aj i ja da probam. Naravnmo nisam ponovio Randjinu gresku vec sam stavio jedno malo spiralno olovce. Meni fino izgleda sutra cu da ga isprobam.


strimer fino pliva tone super na nekih 15-25cm ispod povrsine vode. (svidja mi se)
 
Vrh Dno