Predlog

Nikolavb96

Senior member
Učlanjen(a)
18.02.2014.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Zeleo bih da dam predlog, naravno ako se prvenstveno sa tim slaze osnivac foruma i vi. Radi se o tome da sam dosao na ideju da napravimo sajt na kome ce moci da se kace musice,strimeri,nimfe posebno za svaku vrstu ribe i nacin na koji se prave iste, takodje i mesta na kojima moze da se peca odredjena vrsta riba i ostalo. Forum  za taj sajt ce biti povezan sa forumom musicarenje.org i bice reklama foruma opet ako se slaze osnovac. Cena sajta na godisnjem nivou iznosice nesto manje od 50 evra. Jedino sto mi je potrebno to je vasa saglasnosti i podrska u vidu materijala i ako ima neki web programer bio bi od pomoci. Molio bih vas da date vas misljenje, da li se slazete ili ne i sta bi moglo da se doda jos. Ovaj sajt bi dosta koristio nama pocetnicima a mozda i nekima od vas iskusnijih. Hvala
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.170
Lokacija
Čačak
Moze to i ovde da se pokrene nema potrebe za posebnim sajtom
 

Nikolavb96

Senior member
Učlanjen(a)
18.02.2014.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Slazem se ja sa tobom ali ipak je mnogo lakse kada imas sve to na jednom mestu i lakse se snalazis.. Ima to i ovde ali mora da se lista mnogo..
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Mi već imamo sajt, sve tamo lepo može da se poređa i sredi  :) Ali treba neko ko ima vremena i volje da to radi  ;)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Podjelite moderatorske funkcije,pa ko ne radi smjena.Neka svako nešto uređuje i Vama će biti lakše.
Početi novi forum od nule je muka i treba jako puno vrmena,na ovom samo treba uvesti red i dodati koju temu.
 

Nikolavb96

Senior member
Učlanjen(a)
18.02.2014.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Mislio sam sajt na kome ce biti slike musica i kako se prabe kotak po korak ili jos bolje video. Za to bi trebalo nekih 10 dana da se odradi ali po 1 h dnevno.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Imaš takvih stranih sajtova koliko voliš,ali nema objašnjenja koju muvu da bacam na određenoj vodi i dobu dana,godine.
Znači ako neznaš šta ti treba možeš praviti savršene kreacije,ipak treba diskusija!
 

Nikolavb96

Senior member
Učlanjen(a)
18.02.2014.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Ja sam dao predlog, nekosta nista a moze dosta dobro da posluzi...
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
Cek prvo da se napravi neko dugme da sa foruma dodjemo direktno na naslovnu sajta.... a posle je sve lako  :D

Sto se mene tice forum je super, a za sajt.... treba si mu malo rabota.  :yeswink:
 
Vrh Dno