Preporučite forum reader za android platformu

boban.velickovic

Senior member
Učlanjen(a)
09.09.2010.
Poruke
233
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd, Niska Banja
Da li neko može da preporuči neki forum reader za android platformu?

Nekoliko forum aplikacija koje sam isprobao ne rade sa ovim forumom, a nepraktično mi je da kroz web browser pristupam forumu sa telefona.

 

jeprli

Senior member
Učlanjen(a)
26.01.2011.
Poruke
134
Broj reagovanja
0
Slican problem imam i ja sa iphone, retko kad mi prodje poruka kad hocu da odgovorim.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Na iPhone 3G koji koristim i preko Safarija, sve i preko svih foruma na kojima sam radi bez stakanja.
 

Xfactor

Senior member
Učlanjen(a)
09.08.2010.
Poruke
329
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leposavic
Na Windows Mobile 6.5 vidim sve i imam sve mogucnosti kao na compu  8)

(Zakleti sam protivnik Androida, ne zato sto je toliko los, nego zbog toga sto ga svi imaju. A koja je poenta u tome da budes kao drugi?  :smoke: )
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
hahahaahahahaha xfactor kontras :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: isto kao ja :doh: :doh: :doh: :doh:
 

boban.velickovic

Senior member
Učlanjen(a)
09.09.2010.
Poruke
233
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd, Niska Banja
Nemam ja problem da na android telefonu pišem po forumu kroz eksplorer, možda nisam lepo objasnio, samo postoje posebne namenske aplikacije koje rad čine konfornijim, ali ne rade sa nekim forumima pa između ostalog i sa ovim.



 

Xfactor

Senior member
Učlanjen(a)
09.08.2010.
Poruke
329
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leposavic
Polako, izaci ce HTC-ov orginalni operativni sistem, pa cemo da vidimo ko ce da se smeje :p
Inace, po iskustvu najefikasniji i najlepsi operativni sistem do sada po meni je Windows Phone 7.5 (popularni Mango). Izgleda ovako -  :eek:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
eheh ja još uvek koristim buđavi simbian na mojoj x6-tici a otvara mi se forum kao i na kompu, sve se fino vidi. Probao sam HTC Desire HD sa njim sve mnogo brže i lepše otvara a isto tako probao sam sve to također sa IPhone 4S ....šta reči, napredna tehnologija a ja verovatno prelazim na neki bolji mobilni tek krajem ovem godine kada mi bude istekla pogodba za ovaj paket. Do tada ima da padnu cene jer če garant na trg da dođu neki novi proizvodi a ja ču onda za manju kintu uzeti nešto što če da me služi kako valja  :lol:  Meni nije bitno da imam zadnji i najbolji proizvod sa trga nego da mi radi posao koji ja želim. Između svega HTC-eva roba mi se za sada najviše dopada.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
sve je stvarno cool a tek fotke kakve radi  :yeswink: i to u zatvorenom prostoru sa baš nikakvim svetlom...sviđa mi se kako su uradili fleš tj. blic :yeswink:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Pa ja sam android korisnik samo zato sto udaram kontru Apple korisnica (dok ne postanem jedan :D).
Hajd da vidimo da ubedim Jr-a da napravimo i mobile verziju za forum. :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
lazza je napisao(la):
Pa ja sam android korisnik samo zato sto udaram kontru Apple korisnica (dok ne postanem jedan :D).
Hajd da vidimo da ubedim Jr-a da napravimo i mobile verziju za forum. :)

ajde :)
 

Rizbo

Newbie
Učlanjen(a)
27.02.2012.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Opera ili opera mini. I sve radi. Operativni sustav te manje važan.
 
Vrh Dno