Prijava i pozdrav

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Postovane kolege,
Danas sam se prijavio na sajt musicarenje.org posle odlaska (ili iskljucenja, kakogod) sa sajta musicarenje.com
Ovim vas pozdravljam i posto sam nekoliko zadnjih dana vec kao gost surfovao ovim sajtom, nasao sam da je interesantnan i verujem da cu, uz vasu pomoc, lepo i korisno ubiti nesto slobodnog vremena koje mi je na raspolaganju.
Srdacan pozdrav, Predrag Simonovic
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Pozdrav i posotvanje! Nadam se da cemo se lepo druziti ovde. Dobro nam dosli!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
dobrodošao kolega! piši sva svoja zapažanja vezana za mušičarenje, deli svoja iskustva, pitaj...opušteno se druži sa nama, osečaj se kao kod kuće  ;)  ;) :bye:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Sve pametne i istinite stvari Vam rekoše. Samo opušeno i lagano. Nadam se da će mo se lepo družiti na sajtu! :tbumb:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Zahvaljujem na dobrodoslici i molim za razumevanje ako malo tehnicki budem trapav dok ne shvatim kako ovde funkcionise dopisivanje. Srdacno, Pedja :bye:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Druže imas help menu dobar je ali je na engleskom jeziku naroda i narodnosti. Postoji srpski prevod i biće ubačen ASAP!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Oduševljen sam prisustvom čuvenog autora ihtiološke literature, Predraga Simonovića. Često sam čitao njegove tekstove i nadam se da mi neće zameriti ako prepozna i neku svoju misao u mojim tekstovima.
Upozoravam ga da je moj stil pisanja malo čudan, u nadi da kod njega neće izazvati negodovanja i antipatičnost.
Molim da nam podari neki tekst, za početak, o nekoj temi koja bi mogla da zainteresuje nas mušičare. :tbumb:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Sada kad pogledah koje novi član i ja se oduševih, he sjajno. Voleo bi da se Pedja aktivno uključi u diskusije na forumu. Ja dobro zna šta je naučni rad i predavanje po fakultetu, ja sam asistent na PMF-u u Nišu, ustvari naučni saradnik.....nije ni bitno, bitno je da shavtam obaveze i da će sajt biti relaksacija profesoru, ali hehe neki ihtiološki tekst bi mogao da padne! :tbumb:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Pa posto smo u "spanskoj musici", kod mene tesko bilo sta pada, ukljucucjuci i studente, pa onda ni tekst nece pasti, ali ce ga biti uskoro, verujem. ;) Drago mi je da ima kolega sa univerziteta na sajtu, nadam se da cemo svi biti relaksirani ovde. Kao i u drugim profesijama, mnogo smo bolji jedni prema drugima van posla nego na poslu. :yeswink:
Mixmasteru, mada se ne poznajemo licno, procitao sam neke tvoje stavove vezane za C&R (UiP) kad sam malo pregledao forum pre registrovanja. Nisam uvek siguran kada su bili izraz sarkazma, a kad realno iznoseni. Ipak, drago mi je da se ipak makar i izdaleka shvata da su C&R i P&T samo oblici upravljanja salmonidnom vodom, a nikakva krajnja mudrost i nepobitni aksiom i dogma. Postoji niz prelaza izmedju modela upravljanja i svaka voda je, kao i zena, jedinstvena i neponovljiva :nowink:. Stoga svbaka mora ima ti svoj specifican prsitup. Ali , to nije tema za ovaj topics (menadzment ribolovnim vodama), pa ako ste zainteresovani, mozemo tu pricu obnavljati tamo gde treba na forumu. :bye:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Također i men je drago da imamo jos jednog kolegu koji ce moci da podeli sa nama nesto strucno i vazno iz sveta insekata. Ove godine mi je porasla zainteresiranost za nama važne vodene pa i kopnene insekte. Sam sam počeo da proučavam neke vrste i biti če mi veliko zadovoljstvo pročitati sve koristno a vezano za tu temu.

_______________________
da se ispravim krivo sam razumeo, Mix rece ihtiolog a meni u glavi ostalo entomolog....ne znam sta mi bi. ok, evo ispricavam se za moju brzopletost u iscitavanju texta :)

Dakle nas kolega Pedja je iz sveta proučavanja riba ne insekata :)
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Na zalost :-[, moje poznavanje insekata je opste-biolosko, komarce smatram jednim od najvecih zala na svetu :mad:, a pozavanje musicarskih grupa insekata mi je tek onoliko koliko mi treba za vikend-opustanja :smoke:. Siguran sam da tu ima daleko boljih poznavalaca od mene.
 
Vrh Dno