Prva riba u novoj sezoni-ŠTUKA

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Malo je hladna ova zima, pa nisam već 1. januara bacao muve. Sačekao sam da temperatura vazduha skoči iznad 5 stepeni Celzijusa i zakucao prvu ribu 2008. godine, štukicu na strimera. Čisto da razradim ruku.
[flash=400,400]http://www.youtube.com/watch/v/Eufhfhlis7E[/flash]
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Milance je napisao(la):
Srećna Nova Godina i plusić :) (za puštanje)

Ih! Pa, štuka je imala jedva 35 cm. Jedva čekam da i ja tebi poželim srećnu novu godinu, uz prvi ulov. Kažu da je Drina bistra i mala, a da lipljen bućka kao blesav!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ma plusić i za hvatanje a i za pecanje uopšte u januaru. Ovde kod mene je svugde još uvek led po vodi!
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
A pa MIXE necemo tako ja je zapazio a ti je ulovio  :tbumb: :tbumb: :tbumb:.
Opusteno + i od mene svaka cast ali onu koju sam ja onomad zapazio za velicinu bese veca od ove tvoje...
Uostalo ko pre devojci njegova je..
Pozz
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Jel to ko ono ko pre devojci njegova devojka ,ko poslednji devojci njegova žena ;)

Super Mix znači štuja radi :tbumb:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Blue FOX je napisao(la):
A pa MIXE necemo tako ja je zapazio a ti je ulovio  :tbumb: :tbumb: :tbumb:.
Opusteno + i od mene svaka cast ali onu koju sam ja onomad zapazio za velicinu bese veca od ove tvoje...
Uostalo ko pre devojci njegova je..
Pozz

Ako je tako, moraću i tu jadnicu da obiđem. Jeste da mi ništa nije skrivila, ali šta da radim kada VOLIM DA LOVIM ribe veštačkim muvama.
Ovo je snimak sa malog toplog jezerceta kod Niške Banje, u kome temperatura vode ne dozvoljava zaleđivanje, a dok je svuda sneg i led, tamo je riba aktivna čak i na površini, kao da je leto.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Obrati paznju napisah ti da mi je nekoliko puta ulazila u noge dok sam mlatio po klenu, malte ne da umalo ne osedeh od straha..
Ima je negde oko 1kg.
Cisto da znas,da se pripremis,pa neka ti je sa srecom pa da vidimo jos koji klipcic
Ajd sa srecom
 
Vrh Dno