REEL BF600 / 800

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Molim vas nešto koristnog mi recite o ovoj stvarčici. Ima li tko od vas kakva iskustva?
 

Prilozi

  • BF800AA02.jpg
    BF800AA02.jpg
    79,3 KB · Pregleda: 234

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Istina da o ukusima ne vredi raspravljati ali meni je ovo toliko ruzno da je to neverovatno! Kvalitet necu komentarisati zato sto nemam pojma ko je proizvodjac ali cekrk deluje kao da su ga sklepali Zika i Laza u Miskovoj garazi. 5 holsrafa sa srebrnom glavom na onoj kvazi zlatnoj boji mi toliko bodu oci, cak i vise nego ona mat vodjica strune.
Sebastiane dragi, mani se corava posla i kupi bilo koji cekrk za koji je neko cuo. Scierra, Greys, Pfleuger, Vision,... imaju dosta jeftine a korektne modele.

Uostalom evo posto se prodaju ti cekrci u USA...

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250012213640
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
"deluje kao da su ga sklepali Zika i Laza u Miskovoj garazi"

heheh, bas si me nasmejao :)...ko zna mozda i je neko sranje. Nego zanimalo me onako, iako nisam mislio da ga kupujem, dosta se prodaje na e-bayu, neki ga fale, ali ni meni nije tako prelep izgledom iako je na svoj nacin zanimljiv. Inace meni je palo oko na vision koma, a ni ona shimano biocraft nije slaba. A od greysa imam jednu dobru priliku ovde u sloveniji, no sada samo istrazujem pre nego se odlucim o nekoj novoj. Cak sam na E-Bay vidio onu sto Mix ima (Marryat CMR), ali nisam siguran sto cu jos da uzmem. Polako al' sigrno do pravog izbora. Inace jako volim krom i moderniji dizajn sto vision osigurava u svojoj seriji koma.
 
Vrh Dno