Reka Buna

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Par drugara je napravilo ozbiljnu pricu na Buni. Svaka im cast. Trud se isplatio :)
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
Jos je to daleko od onog sto moze da postane ali mogu reci da sam za zadnji dan ribolova imao u stazi 15tak min ribu slobodna procjena oko 70cm...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Bitno je da je temelj postavljen i da se stiglo do revira. Sad ce to polako da ide.
 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
236
Broj reagovanja
294
Lokacija
Ključ, BiH
nesto razmisljam posto nikad nisam imao meku na stapu u zivotu, da se otisnem na jug jedan vikend prije nove godine, da li ima lovostaj na stazi i od kad do kad?
 

admir

Senior member
Učlanjen(a)
02.10.2022.
Poruke
200
Broj reagovanja
376
Lokacija
Minhen
A jel otvor isto 01.04. onda? Ako jeste mogao bih i ja biti dole na otvoru.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
Otvor 01.04. zatvaranje 01.11. cijena dnevne dozvole 20KM = 10€ mogu se kupiti u restoranu Most ili prije ribolova kod nekog od čuvara.
063 994 767 moj broj ako bude nekome trebala pomoć oko dozvole ili bilo čega.
 

admir

Senior member
Učlanjen(a)
02.10.2022.
Poruke
200
Broj reagovanja
376
Lokacija
Minhen
Hvala za info Silvio. Ako Bog da zdravlja i eto me u sljedećoj godini.
 

Sasa1975

Newbie
Učlanjen(a)
20.11.2022.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Pozdrav kolegama.Odnedavno sam poceo musicariti...Dosao bih posle lovostaja na reku Bunu.
 

sicco

Junior member
Učlanjen(a)
19.05.2009.
Poruke
62
Broj reagovanja
7
Evo kratkog odgovora od nekog ko ide na Bunu . Na internacionalnim online sajtovima koji se bave ponudom smestaja imas dobru ponudu smestaja na Buni.
Ja sam koristio i skuplji i jeftiniji smestaj.
Imas solidan smestaj u mestu Buna na reci a to je cuveni motel koji je super pozicioniran i nalazi se na pocetku revira ali cena ne opravdava kvalitet jer u sezoni zna da bude prljavo. E sad i to je subjektivno jer sto je za nekoga prljavo za nekoga nije ali ja dosta putujem pa dajem sebi za pravo da procenim neke stvari.
Dobrog privatnog smestaja ima u Blagaju tako da je to za pecanje verovatno najbolje resenje.
Nazive smestaja u kom sam odsedao necu da navodim da ne bi bila reklama.
Najbolje smokvare mozete pojesti u restoranu Most koji ima i smestaj a tu se kupuju i dnevne dozvole.
Za sve dodatne informacije molim kolege da me kontaktiraju preko pp da im prenesem utiske o smestaju u kom sam boravio.
 
Vrh Dno