Reke Bosne

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Kako koja godina prolazi sve siromasniji je riblji fond u nasim rekama a i nedostatak moje omiljene ribe za pecanje Lipljena ( osim u Drini i u Djetinji u tragovima)sve vise me teraju na razmisljanje da svoje izlaske na vodu koji su svake godine sve redji i redji usmerim na Bosanske vode.  Neko ce reci dalek put, skupe dozvole itd. Sve to stoji ali mislim da taj uzitak vredi tih para. Sta vi mislite o tome?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Mislim da u djetinji ima vise tih tragova. Al opet ti znas u cemu uzivas i ti trosis novac. Bosna i slovenija su odlican izbor svakako

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Ma znam Oholi sigurno cu otpecati sledece godine bar dva puta Djetinju pre Lige jer se ove godine nisam snasao posto sam prvi put pecao na njoj ali iskreno u poredjenju sa nasim rekama Bosanske daju vise mogucnosti da se nauci nesto vise sto se tice tehnika koje ce mozda sutra posluziti u nekim sitacijama
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Treba pecati razlicite vode i juriti ribu redom, ne kao sto mi mahom radimo pa propustamo neka naizgled prazna mesta. Pricaces verovatno sa ostatkom tima, videces sta ce ti reci gde je lovljena riba. Svako ovo iskustvo je zlata vredno

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Primetio sam na Djetinji to. Sva izgledna mesta koja bi mi dala ribu na Gradcu nisu dala rezultat riba je bila na totalno drugacijim pozicijama. Zato i jeste poenta pecati na sto vise razlicitih reka.
 
Vrh Dno