Reportaze

Rocket man

Senior member
Učlanjen(a)
11.03.2012.
Poruke
277
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bijelo Polje
Zasto admini foruma ne prave reportaze sa nekih njihovih ribolova i to sve ubacuju na sajt kao vijesti i tome slicno... Nevezano za forum. Ili neku reportazu ribolovca sa foruma ako je dobro napisana, uz fotografije ulova i rijeke naravno... Ili neke novitete u svijetu musicarenja, da malo sajt ozivi.... Forum je druga stvar, savrsen je...
 

Rocket man

Senior member
Učlanjen(a)
11.03.2012.
Poruke
277
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bijelo Polje
Idi begaj :D Gledam na varalicar.com stalno izbacuju nove vijesti, novitete iz varalicarenja, reportaze iz ribolovackih pustolovina i tome slicno. Ovdje ne bas...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
za druge ne znam ali ja nemam vremena za takvu zafrkanciju a kada idem na pecanje zadnje mi je na pameti da snimam filmove I slikam tek tu I tamo neki bolju ulov ili ako mi se bas u tom trenutku da slikati...a reportaze to bi bilo samo ako bi imao mnogo vremena za ribolov I sebe licno a posto ja od ovoga hobija nemam nikakvu paru vec samo trosak ni nemam previse interesa da bi I to malo vremena upotrebio na stvaranje neke reportaze.

ja sam samo tu moderator, nekada sam bio aktivniji ali to je sve drugacije sada jer je sve povezano sa vremenom...
 
Vrh Dno