Resava Staggered Ferrule (SF) Glass

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
512
Broj reagovanja
166
Evo moje najnovije kreacije, stap Resava uradjen od glass-fibera sa asimetricnim spojem (staggered ferrule). Inspirisan semi-parabolic modelima Jim Payne-a i Charles Ritz-a, baca vrlo slicno bamboo (split-cane) modelima, ali je neuporedivo laksi. Zahvaljujuci ultra lakim komponentama, tezi odprilike isto kao moj grafitni Powell od 8 fita. Stap je 7 fita dug, za strunu #4. Vrh je duzi od donjeg dela 20cm i ima spigot (trn) spoj koji sam ja dizajnirao (kao i blank). Ima medium-fast akciju i nesto je brzi od Lamiglas fiberglass modela o kojima sam pisao u jednom od prethodnih postova. Idealan je za vode obrasle gustisem na kojima najradije pecam u Srbiji. Bice testiran iduce nedelje.

 
M

Mr.Zakula

Guest
Svaka chast,sta drugo da kazem!Izuzetno lepo izgleda...Da li prodajes te stapove?
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
512
Broj reagovanja
166
Hvala Zakula.

Najveci problem je moja lokacija jer je cena postarine prevelika za slanje dvodelnog stapa, pa i trodelnog (ranije je bilo razgovora na forumu na tu temu, ne secam se dali postoji post o tome).
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
meni se svidja ovaj cekrk,bas je extra
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Ja sam odusevljen. Jel vi to za svoju dusu ili ste malkice i profi? (Nisam u toku, od skora se muvam ovuda.)
 

Piki

Senior member
Učlanjen(a)
19.03.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
22
Na oko do j.ja !
Svaka cast.Testiraj pa javi.
 
Vrh Dno