SAGE launch

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Posto niko nije pisao o ovom stapu red je da ja otpocnem diskusiju! Od prvog momenta kada sam se sreo sa ovim stapom ulio mi je neko neverovatno poverenje. Produkt je jednog od najboljih proizvodjaca musicarskog pribora. Ja posedujem stap 8`, #4, koji je idealan za manje reke, izuzetno brz i lak. Moza da se koristi za idealno pecanje na 10-15m, jer za duze izbacaje nije toliko predvidjen, ali je moguce pecati na Drini i slicnim rekama, ali i mali vetric moze sve da upropasti. Znaci idelana stap za manje reke i sa pravom mogu da kazem da je najbolji stap u toj klasi. Sasvim opravdava cenu koja nije ni malo visoka. Ovo je idealna kombinacija za ljude koji nisu pri velikoj platnoj moci da priuste sebi vrhunske stapove. Sa njim bez problema moze da pecaju i pocetnici, napredni i vrhunski musicari! I nista vise necu reci ime govori sve.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Taj dvodelni nije izuzetno brz, nego je bas taman kakva treba da bude "cetvorka" od 8 stopa. Odlican stap za 90% domacih voda, izuzetno lagan i sa dovoljno rezervne snage! Preporuka za sve koji razmatraju neko value resenje!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dobar izbor za suvu muvu i manje, pa i osrednje reke. Dopadljiv rad (akciju) ima i lep je stap, samo mi se ne svidja sto je blank farban, a ne lakiran. No, to i nije bitno u ribolovu.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
simpson več zna moje mišljenje ali da ga podelim i sa ostalima :-D Praktično dobar i kvalitetan štap, ali vizualno mi se ne dopada. Od Sage-a jedini koji mi se dopadaju u potpunosti su XP, SLT i TCR serija. Njihova boja mi se "nekako" dopada, ali sviđaju mi se da bi ih rado imao, inače ja volim crne lakirane blanove a ne šarene ili još gore matirane ili farbane; ili kako god.
No to sve i nije važno, važna je kvaliteta štapa, i opet svatko ima svoj ukus, a o ukusima ne treba raspravljati.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sto se mene tice, stap moze da bude i roze boje, ako mi odgovaraju njegove karakteristike, i to mu oprastam. Jedino sto musicarskom stapu nikada ne oprastam, a da se tice izgleda, to je rukohvat od bilo kog drugog materijala sem plute. Moze da se zove i TNT i Sage i Orvis i Winston,...ali to nikada ne oprastam! Srecom, za sada, neke foam rukohvate ima samo najniza klasa sa dalekog istoka.
Ako vec treba da diskutujemo o boji stapova meni su najlepsi, Winston zelena i boja crvenog vina. Takodje vise volim deep glossy finish od onih mat
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
I meni de dopada audi Q7 izuzetan auto, ali vozim opel kadet sive metalik boje, najbolji je od svih, jer je moj!
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Sage Lunch - jako dobar stap (mozda moj buduci stap),samo sto cu ja uzeti 586 ili 590 aftm 5..mislim da ce to moci da zadovolji moje potrebe na vodi (znaci ne previse daleki zabacaji,a kada treba i to)....i naravno omoguci uzivanje na vodi..Od svih vlasnika Sage Lunch-a sam cuo samo reci hvale za ovaj stap..a sto se tice boje stapa...lunch ima bas boju koja meni odgovara..medjutim jako mi se svidja boja Sage TCR-a..jako lepo...
 
M

Mr.Zakula

Guest
Sage Lunch mi se jako svidja...Mislim da je perfektan shtap za reke istochne i jugoistochne Srbije.Nije prebrz shtap,shto meni bash odgovara.Smatram da su brzi shtapovi apsolutno nepotrebni za "urasle",manje, reke,zato shto se sa njima teze baca roll cast na manjim razdaljinama (5 - 10m).Sage lunch je idealan shtap za suvu muvu i Moravicu (Soko banja),Visochicu,Temsku,Beli Timok,itd...# 4 8'6'' lepota!!!
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
launch je odlican, evo na slici sta sve ume. Ko pravljen za J.Moravu, a i boja mu je slicna ko Morava :hammer:
 
Vrh Dno