San jednog MUSICARA !!!!!!

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Kao i svi drugi ljudi raznih zanimanja ,opredeljenja, ili bilo vec cega imaju svoj cilj zacrtan do koga treba doci.
Pa tako i ja kao jedan pocetnik u ovom sportu imam nesto ispred sebe,imam cilj,imam SAN koji tezim da ostvarim u toku svoje musicarske karijere.
Mozda je nekome od vas san obici neku nedovoljno istrazenu reku,reku prepunu lososa,divlje predele ledenog sibira ,Tajmen itd itd..
Moj san jeste nesto sto mozda mnogima nece delovati ozbiljno ali meni ce to biti ono za cim zudim iz dana u dan sve vise..
Nadam se da oni koji me poznaju vec nagadjaju sta bi to moglo da bude---PASTRMKA ULOVLJENA NA NISAVI--
Znam da ima mnogo musicara koji su to uradili ali meni iz dana u dan neda mira ovo o cemu sada pisem...
Ima je sve vise i vise ali i dalje u nedovoljnim kolicinama,rasporedila se,treba je naci i nagaziti i strpljivo sa dosta koncentracije ciljati...
Nije nimalo lako ovo za mene i mislim da je jos dugo dugo vremena potrebno da ostvarim san koji kada budem ostvario necu ostati miran vec krenuti u ostvarenje svog novog sna.
Zeleo bi da cujem vas cilj(SAN) koji svi mi imamo i tezimo ka njegovom ostvarenju  :bye: :bye:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Moj san je da zauvek ostanem samo mušičar i ništa drugo. Kada na nebu sretnem Svetog Ranđela, i on izvadi svoj kantar dobra i zla, da mi samo premeri ribe koje sam ulovio.
Tajmen, ajkula, bodorka, pastrmka ili klen, to se na nebu ne razvrstava.  :nowink:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
moj je san da imam posao koji ce mi omoguciti normalan zivot i bar 3 izlaska nedeljno na pecanje,a ribe ce vremenom doci
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
oholi je napisao(la):
moj je san da imam posao koji ce mi omoguciti normalan zivot i bar 3 izlaska nedeljno na pecanje,a ribe ce vremenom doci

Bravo.
To ti od srca zelim i nadam se, cak cvrsto verujem da ce ti se ispuniti.  :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
samo sam realan, mora se od necega ziveti, a pecanje je, hteli mi da priznamo ili ne, SPOREDNA  STVAR U ZIVOTU, mada ima ljudi i koji zive od njega i to postujem ako su sportisti
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
hvala na lepim zeljama pedja :tbumb:, ovaj moj san zelim svima da se ispuni, mislim da nije los
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
San ti je odlican ali kao i kod ostalih zahteva mnogo truda i odricanja ???
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
ja drugacije ne znam, ko zna svaka cast, neka javi ostalima
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Ma samo opusteno, Oholi.
Prethodno preporuceni pristup vodi u trudove i porodiliste ili u manastir.
Zivot se zivi normalno i sve dodje redom, postenjem i normalnoscu.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Opusti se Kralju sve je OK,htedoh da kazem da je sve ono sto si napisao ODLICNO,i da svi mi u cilju ostvarivanja nekih svojih ciljeva moramo se odreci necega bar na neko vreme... :tbumb: :tbumb: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Oholi ja mislim da posle ovoga Laki treba da ti promeni nadimak na forumu u Mudri :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
hvala :D, moze i filozof ili serator, ne ljutim se :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Al najbolje bi ti leglo senator (ili bar poslanik), ispunio bi uslove da se materijalno obezbediš i pecaš gde hoćeš ;)
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Nemora Laky nista da mu  da ,dovoljno je da mi znamo kvalitete OHOLOG,a ako mu Laky nadene nadimak imada bude veselo ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
onda bolje da me laki ne prekrsti :), kakav sam takav sam, ovde sam da nesto naucim, pomognem kome mogu i upoznam ljude, sa www.varalicar.com imam ekstra drugara
 
Vrh Dno