Sankcionisanje off topica

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
258
Lokacija
Norway
Zamolio bih administratore i moderatore da se bez ikakvog odlaganja sankcionise svaki pa i najmanji off topic u bilo kojoj temi.

Odmah cim se primeti bilo kakvo prepucavanje clanova sa izlazenjem iz teme da se sve obrise pa ma ko pisao i ma koliko pametno bilo. Pogledajmo samo temu o kalifornijskoj pastrmci. Stvarno sam je sa uzivanjem citao kad sad pogledam... 5-6 stranica o tome ko sta ubija i ko sta jede.

Umesto da se teme naknadno zakljucavaju, mislim da treba reagovati mnogo brze.

Unapred hvala!
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Tako je!

p.s. I treba javno opomenuti onog Japanca što je poveo priču o pilićima na temi o kalifi. Pogotovo što je to autohtona pilad.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
evo ja se izvinjavam svima sto sam poceo da se prepucavam sa ekoljubom,jbg bilo mi dosadno juce ceo dan ali i zanimljivo u isto vreme...od sada cu biti ozbiljan clan  :bye: :bye: :bye:...al treba da postoji tema  da imaju clanovi da se prepucavaju i pametuju al i da ga tupe u isto vreme a teme da postede off-a.... :yeswink: :yeswink:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
gegula je napisao(la):
evo ja se izvinjavam svima sto sam poceo da se prepucavam sa ekoljubom,jbg bilo mi dosadno juce ceo dan ali i zanimljivo u isto vreme...od sada cu biti ozbiljan clan  :bye: :bye: :bye:...al treba da postoji tema  da imaju clanovi da se prepucavaju i pametuju al i da ga tupe u isto vreme a teme da postede off-a.... :yeswink: :yeswink:

Dosta bre grobarčino  :mad:

:) :) ;) :D :D :D :D :nowink: :bye:
Jesi li gledao basket do kraja??Aaaaaa...???Neki komentar za onaj jad i čemer..i Perovića  :'(
 
Vrh Dno