Scierra SRX 5/6

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
770
Broj reagovanja
56
Lokacija
Svrljig - Trnava
Interesuje me da li je neko imao prilike da koristi ili bar provrti pomenuti cekrk?
Ima ga u Carpologiji odnedavno, zainteresovan sam da ga kupim, pa bi mi svaka sugestija dobro dosla...
Radi se o ovom cekrku...
http://www.carpologija.com/proizvod/scierra-srx-fly-reel-56/

Unapred hvala...
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
905
Broj reagovanja
76
nisam stigao da ga provrtim,cim budem otisao do radnje prenecu utiske,al s'obzirom da me je edp odusevio ,a misljenja sam da je ORBIT tri svetlosne godine iznad vision kome,cisto sumnjam da ovaj moze biti los.
 

sole

Junior member
Učlanjen(a)
15.07.2015.
Poruke
22
Broj reagovanja
0
Nisam neki stručnjak ali.......držao sam je u ruci.....7650 dindzi (oko63 eura) za čekrk koji je radjen na cnc mašini od bloka aluminijuma, lepog dizajna i skromne težine.Kupovina na rate  a ima jos kojesta tamo da se nadje. Uzeo jaknu Kenai pro wading za sasvim korektnih 110 eura i flis sa tregerima (nema vise).. sigurno ću uskoro uzeti SRX....svuda po evropi je 70 i vise eura
 

sole

Junior member
Učlanjen(a)
15.07.2015.
Poruke
22
Broj reagovanja
0
pre oko 5 dana, bio sa drugom da kupi neko odelo za lov....jaknu i flis uzeo pre oko 10-12  dana
 

sole

Junior member
Učlanjen(a)
15.07.2015.
Poruke
22
Broj reagovanja
0
čekrci stoje u staklu, čim uđeš na vrata s leve strane. Pišem ti detalje jer su momci u radnji malo zbunjeni kad ih pitaš za fly pribor....nezameram im , verovatno više prodaju spin i carp.
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
770
Broj reagovanja
56
Lokacija
Svrljig - Trnava
Znam, bio sam pre dvadesetak dana, ali ovog modela nije bilo na stanju, zato te i pitam, da li su ih dobili u medjuvremenu ?
 

sole

Junior member
Učlanjen(a)
15.07.2015.
Poruke
22
Broj reagovanja
0
možda su dobili ....mada pre mislim da se nisi sporazumeo sa momcima iz radnje.....zato sam ti i pisao detaljno........naruči ga brzom poštom, pošto ga imaju na sajtu, pa ćeš videti o čemu se radi
za sebe takodje moram proveriti imaju li magnete za meredov , lepi, jaki dve dimenzije Scierra za nekih 600 dinara,dzaba!!!!
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Jako lep cekrk planiram da ga kupim u skorije vreme...

Послато са ZTE Blade Q Maxi

 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Deki, ja sam pazario ovaj cekrk pre desetak dana.
Imao sam prilike da probam I vision komu, I mogu ti reci, iako nisam dovoljno kompetentan, da je ovaj model scierre -srx...
izmisljen model za komu...
tezak svega 145 grama u odnosu na komu koji ima preko 180, upario sam ga sa ron thompson energizer wf6f kanapom, to je takav spoj da je svako ko je probao bio odusevljen...
poslacuu ti I neku sliku ako treba, u svakom slucaju neces se pokajati ;-)

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

 

moravafly

Newbie
Učlanjen(a)
29.10.2016.
Poruke
1
Broj reagovanja
0
Ja sam gledao onaj scierra edp. Jeftin je, oko 30 e a dizajn im je sasvim ok. Jedino mi se ne svidja sto je malo vise tezi 3/4 je 145 gr a 5/6 170 gr.
 
Vrh Dno