Scierra X Stretch Waist Wader

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Scierra X Stretch Waist Wader
Nesto sto jos nisam video, rastegljiv materijal prati kretanje i savijanje, nema zatezanja i zapinjanja, gotovo neunistivo odelo....
https://bogdangawlik.com/product-eng-18069-Scierra-X-Stretch-Waist-Waders.html

Novo velicina XL. Cena 230e




[youtube]https://youtu.be/ywy5YoJO2xg[/youtube]
[youtube]https://youtu.be/2V0yGOxcb_0[/youtube]
 

Prilozi

  • x-stretch-waist-wader-stocking-foot.jpg
    x-stretch-waist-wader-stocking-foot.jpg
    120,9 KB · Pregleda: 69

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Cena nije astronomska, mozda je tebi skupo. Ako ima jeftinije meni treba XXL, reci gde ima?
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
U odnosu na 90% kombinezona koji propuste nakon sedanja na kamen, stenu ili nesto trece, ovaj je neunistiv. Drugar nosi vec duze vreme i maltretira ga najstrasnije, sa pravom mogu da kazem, neunistiv, a onaj koji ima iskustva sa kombinezonima, zna da ne mislim da ces ga nositi po kupinama, da ces ga seci na bodljikavu ogradu, da ces se spustati niz brdo na guzici u kombinezonu....Misli se na normalno koriscenje gde 90% Visiona, Simmsa, Guidelinea... i ostalih kombinezona u rangu do 400e, propusti posle dva sedanja u auto u kombinezonu, casti izuzecima!!! 99% kombinezona propusti izmedju nogu, na guzici, kasnije na nogama i to sve na spojevima, kada se isti mokar razvuce i lepak popusti. Ovde je taj problem mnogo bolje resen, jer je materijal rastegljiv i prati kretanje, a to je mnogo bitno.
 

Ledeni_ junior

Senior member
Učlanjen(a)
21.04.2020.
Poruke
268
Broj reagovanja
34
Lokacija
Pozarevac
naravno, mada veovatno je do terena na kome se peca, a Mlava je zesce zajebana po tom pitanju, svakako dobro odelo, i za taj novac, jedno od boljih.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Da ne bude reklama a ipak biće... čitajući ovo opasno sam se primio a ionako je bilo vreme da promenim stari scierra vaders nošen 4 godine. Da kažem da ne pusta međutim kroz konac tj savove unutrašnja traka popije vodu i ako imam ispod nešto od odela zna da se navlaži malo ispod kolena, ne puno ali definitivno nije više pouzdan i bilo je vreme da se menja. Svakako sam zadovoljan sa vremenom koje sam ga nosio i služiće kao rezerva. Razmišljao sam se nešto preko sigurno ne više od 400€ međutim kao sto rekoh čitajući ovo primio sam se na ovaj x-stretch i kupio sam onaj model do grudi. Kada je to stiglo i kada sam video debljinu materijala i težinu koja je visa nego klasičan vaders prvo sto sam pomislio je da ja to nikada ne bih kupio da sam video u prodavnici jer to nema šanse da diše. Probao sam na vodi. Pogrešio sam itekako, diše i to bez problema nikakve kondenzacije nije bilo. Osecaj je kao da sam u trenerkama. Tek na pola pecanja ukapirao sam da imam više lufta nego sa prethodnim vadersom pa sam na svakom izglednom mestu gde bi mogla da bude pastrmka čučnuo da totalno budem van vidika. Fantazija. Nakon toga i gde treba i gde ne treba sam pecao iz čučnja toliko sam se oduševio, prikradao sam se kao ninja šteta što ne mogu da postavim snimak gde pastrmku vrhom štapa skoro pa lupam po glavi. Ovo totalno menja ribolovno iskustvo, bar iz mog viđenja, opet kažem malo sam pod utiskom primio sam se. Sa druge strane nije mi jasno zašto tako nešto nije neki jači brend izbacio, nije mi jasno zašto košta toliko koliko košta. Neka fora mora da ima inače je isuviše dobro. Što kaže jedan moj drug mora da je biorazgradivo ili će se samounistiti sledeće sezone. Videcemo, za ovo jedno iskustvo dajem cistu 10.
d90f67e26fd3dcffcfcee00f05ca0a49.jpg
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
eto sad nema brige jeli tungsten 2mm ili 5mm  :hammer:
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Samo da mi veličina odgovara bio bi moj...
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Predlog za urednike da se otvori tema o ovom kombinezonu,izgubiće se podaci kroz oglase.A baš me interesuje iskustvo kolege TMC posle godinu i više intenzivnog korišćenja  :tbumb:
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Drugar nosi vise od godinu dana, dobio je od uvoznika kao test model, maltretira ga, seda sa njim u auto, po stenama, kleci......Nista se nije dogodilo. Ovo ne bi izdrzalo 90% kombinezona, jer kad je mokar, svaki kombinezon je osetljiv na rastezanje trake. Ovde je to reseno, materijalom koji se rasteze i prati istezanje. Ja ocekujem da mi stigne XXL jer mi je ovaj mali, to je i razlog prodaje.

Iz tog razloga poslednja cena 200e
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
tommylee je napisao(la):
Predlog za urednike da se otvori tema o ovom kombinezonu,izgubiće se podaci kroz oglase.A baš me interesuje iskustvo kolege TMC posle godinu i više intenzivnog korišćenja  :tbumb:
I mene baš interesuje jer nisam načisto, povoljno i dobro je danas bas redak izuzetak, rizikovao sam pa šta bude. Seticu se sigurno na kraju naredne sezone pa ću napisati traje li i dalje a ako budem pisao na polusezoni onda jbg [emoji22]
 

Ledeni_ junior

Senior member
Učlanjen(a)
21.04.2020.
Poruke
268
Broj reagovanja
34
Lokacija
Pozarevac
Nece pisati ako ga bas ne unakazis, ja sam pao preko sporeta, u mlavi, i nije mu nista, a prvi sam izbusio u kupinama, ali i on i dalje sljaka, samo je radio aquaseal ;)
 
Vrh Dno