Servisiranje radnog odela

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Cetiri godine (zlo)upotrebe ostavilo je traga. Nakon prve dve, neopren je napred malo popustio. Natopio sam ga dobro Aquasure-om sa obe strane i drzao je vodu dve godine. Pre deset dana ponovo se javio isti problem malo dalje od vec lepljenog mesta. Nedelju dana cekanja na narudzbinu i sad je tu.


Nalio sam dobro vecu povrsinu i sad cekam 24 h da se osusi a zatim ponavljam isti postupak sa spoljne strane. Duplo drzi bolje. Na dva mesta izmedju nogu gde se savovi tokom hoda taru jedan o drugi jos pre dve godine sam preventive radi nalio lepak a sada sam isto mesto ponovo obradio za svaki slucaj, da ne bude iznenadjenja. To izgleda ovako




Aquasure je izvanredno resenje jer prodire dobro u neopren a kad se osusi ostaje elastican i fleksibilan na svim temperaturama.   
 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Taman sam zalepio neopren i sretan pecam, ali tacno iznad kolena na savu osetim hladnocu. Voda je lagano prodirala i kvasila pododelo. Kod kuce izvrnem i nadjem ovo mesto. Traka na sastavu se podigla i pustila vodu. Nalio sam lepak i zacementirao rupu a usput cekirao sve savove. Videcu da li ce biti novih iznenadjenja.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
To kad krene da se raspada po savovima krene... Ako me secanje sluzi, kotistis gabpar godina? Mogice da ces uspeti da izguras sezonu.... Ali...
Srecno

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Cetvrta sezona, izdrzao je super koliko ga njakam okolo. Isplatio se bar tri puta dosad. Zalepio sam pa cu na vodu s njim u sredu, trenutno varalicim s obale i ne treba mi kombi. Imam pants koje nosim dok se lepak na kombiju susi. Voda je plitka ni ne treba mi kombinezon, nekad nosim gumironke do kuka, sasvim dovoljno. Dolazi leto, sad mi waders nesto specijalno ni ne treba ali cu sigurno krenuti da gledam sta se nudi kod ovih mojih prevaranata, nesto ce sigurno da uleti kad se najmanje nadam.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
To je odlicno. A najbolje tako lagano i kupovati.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Kombi vise ne curi, provereno danas. Aquasure je jos jednom dokazao svoj neprevazidjeni kvalitet.
 
Vrh Dno