sexy loops

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Nisam znao za gde je ovaj post pa ga pustuh ovde!


Od prosle nedelje na jednom od svetski najpoznatijih musicarskih sajtova naslovnu stranu petkom pise Zoran Marinkovic. Zamislite covek je rodjeni Vlasotincanin, koji trenutno zivi I radi u Juznoafrickoj Republici a znaju ga na mnogim vodama od Norveske do Afrike, tako da 300 000 ljudi mesecno cita sta jedan Vlasotincanin pise a sve na sajtu Paul Ardena. Svi zainteresovani mogu da da odu (ako vec nisu ) na http://www.sexyloops.com/index.shtml i vide o cemu se radi, naravno ako sve to vec nisu culi ili sve to vec znaju. G-din Marinkovic je upoznat I sa postojanjem ovog sajta tako da ga mozemo ocekivati I kod nas!


P.S. slika nije bas najbolja
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sajt ima skoro pola miliona pregleda mesecno ali mi pretimo da ga ugrozimo :hammer:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Eeee mozes Simpsone da zajebavas ali jednog dana tvoje reci bice istina.
A sada ozbiljno, ako bi se gospodin Zoran Marinkovic, napalio i poceo da pise na nasem sajtu, to bi bilo extra!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ako hoces iskreno, mislim da je ovaj forum bolji od sexyloops. Samo...

5 osnovnih razloga zasto mi nikad necemo biti ni blizu njih:

1. Jezik, hteli mi to ili ne mi smo samo lokalni sajt

2. Ako pogledas koliko se ovde paznje poklanja fly castingu a koliko muvama od drveta, sve ce ti biti jasno.

3. Ako se na sajtu propagira kupovina shimano nexave stapova pre nego nekog SAGE, TNT, winstona,...

4. Na zalost mi smo beznacajna zemlja na musicarskoj karti sveta (pogotovo po razmisljanju)

5 Nedostatak autora sa "renomeom"


Laki, resi 2 tacke od ovih 5 i poseta ce se uvecati 200%!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ajde da ti odgovorim:
1. Za jezik je i normalno. Mislim da je razumljiv za ceo SFRJ, a to je sasvim dovoljno!
2 i 3 Slazem se sa tobom, ja ne mogu da promenim jer ne mogu da nateram clanove da pisu ono sto ja smatram da treba!
4. Hmmmm...mnogo moze da se tupi o ovome!
5. O ovoj tacki pogotovu moze da bude kasnijeg tupljenja, tako da cu da se manem.
Osnovni razlog stagnacije sajta je neprekidni sukob izmedju clanova koji treba da doprinose samom sajtu. Kako to da sprecim, stvarno nemam ideju sem represivnih mera.
Salut!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Za taku broj 4 nema sta da se tupi, mala zemlja sa jos manje musicarski interesantnih reka i jadnom svescu ribolovaca, na musicarskoj karti sveta je zaista beznacajna. Ako pricamo o potencijalu reka, naravno da ih imamo ali one su musicarski gledano na samom dnu. Zapitaj se koliko je ljudima u svetu interesantno da pricaju o bogatstvu nasih reka klenovima gde je kapitalac onaj od 500g?

5. Ne vidim razlog da moze da se tupi!
 
Vrh Dno