Shta ste danas upecali?

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Hvala na pitanju,ja slabo tridesetak lipljana za manje od sat,doduse malih. Ali 3.decembar je pa je ovo čista premija!
 

gile_ks

Junior member
Učlanjen(a)
02.06.2006.
Poruke
58
Broj reagovanja
0
Lokacija
Krusevac
Odrao sam ih  :lol:  :lol:  :lol:  :hammer:  :hammer:
 

Prilozi

  • DSC01353.jpg
    DSC01353.jpg
    65,9 KB · Pregleda: 169

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
gile_ks wrote:
Odrao sam ih :lol: :lol: :lol: :hammer: :hammer:

Gile, uz svo duzno postovanje, sramota je postaviti ovakvu sliku na neki musicarski sajt. Ako vec ubijate riblju mladj, onda nije umesno slikati a jos manje je umesno postaviti na web.
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
tesko da je neki preko 20-ak centimetara bez obzira na vrstu nije bas neki odraz musicarske naravi, bar kako ja imam viziju musicarske svijesti. slazem se sa simpsonom, druze ako mozes da na sajt ne stavljas bruku jos ce neko sa strane kada dodje misliti da smo gori od onih sa mrezom i strujom oni ne vide sta klepaju ali mi smo elita :lol:
 

gile_ks

Junior member
Učlanjen(a)
02.06.2006.
Poruke
58
Broj reagovanja
0
Lokacija
Krusevac
Pa sigurno ih nisam poneo kuci, normalno da sam ih sve vratio!!! A sliku sam stavio cisto zbog zezanja!!! fly_salut
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Cek, ne kapiram?

Ulovio si 5 ribica istovremeno, slikao ih grupno, pa ih onda vratio u vodu nepovredjene?!?!?

Svaka cast samo mi malo nemoguce deluje!
 

gile_ks

Junior member
Učlanjen(a)
02.06.2006.
Poruke
58
Broj reagovanja
0
Lokacija
Krusevac
Nisam uhvatio pet nego ni sam ne znam koliko i sve su bile iste duzine. Naravno da mi nije bila namera to da pecam ali nista drugo nije ni radilo. Te sam sacuvao u velikoj kesi da bi ih slikao i pokazao sta sam toga dana upecao. Uostalom i Post tako glasi "Shta ste danas upecali" e pa to sam tog dana upecao. Jel ti sada malo jasnije?!!! Uostalom kao da ti nikada nisi zakacio takvu sicu!
I u redu je necu vise stavljati slike takve sice!
 
Vrh Dno