sintetički materijali

poljo

Junior member
Učlanjen(a)
08.06.2006.
Poruke
93
Broj reagovanja
0
Gledajuči Vaše kreacije primjetio sam upotrebu sintetičkih materijal.Kojih.Molim Vas da pišete o zamjenskim materijalim ali sa imenima prevedenim na srpski(govori srpski da te ceo svet razume)
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Slusaj ovo bi ti bilo mnogo za pocetak, gomila je materijala za izdaru muva u ovom sportu sve je dozvoljeno!!! Svako pravi od cega hoce..
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Vrlo rado, Poljo. Samo koji srpski? Ima vise vrsta tog jezika. Jesi li gledao "Zonu Zamfirovu" i "Ivkovu slavu"? Svi oni cudni ljudi koji "cudno" govore su Srbi. Odakle si ti, to htedoh da te pitam.
Ja sam ljubitelj svakojakih materijala, a narocito sintetickih, posto su se uglavnom pokazali bolje od kojekakvih dlaka i perja. Nazalost, ne znam prevod (prijevod) na srpski reci kao sto je policelon, poliuretan, silikon...
 

poljo

Junior member
Učlanjen(a)
08.06.2006.
Poruke
93
Broj reagovanja
0
Brčko.
E sad,netje se frljamo s padeži.Ma taj srpski što je i tebe i mene mati naučila(što bi ovi fiiiini rekli VULGARIS srpski).Policilen - materijal za hirurške rukavice.Eto tako nekako.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Eto, odmah si pogresio. Policelon je materijal koji se cesto koristi za djonove na papucama, puzzle igracke za decu... Za kurtone i rukavice se koristi nesto drugo.
 

poljo

Junior member
Učlanjen(a)
08.06.2006.
Poruke
93
Broj reagovanja
0
Ma to je bio pokušaj!!! Oprosti krajnje sam neupučen.Ja sam IT administrator pa otprilike znam malo o tipkama...Pošto sam vidjeo kako pišeš(ide ti baš nako domačinsi) ajd budi ortak pa nam(mi)daj savjete.Nekako mi tatkav način vezanja djeluje logičan.
 

poljo

Junior member
Učlanjen(a)
08.06.2006.
Poruke
93
Broj reagovanja
0
Ephemera danica- od čega ovo napravi.Izgleda tako da je i ja pojedem
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Je l' pitas za moju danicu? Verovatno. Ona najrealisticnija ima specijalna krila, skenirana sa pravog insekta pa stampana na providnu foliju. Telo je od policelona, a noge od tvrdog silikona. Lepa je za kacket (samo pazi na pcele!), ali i veoma upotrebljiva za krupnu pastrmku na predvezu ne tanjem od 0.20 mm. Najbolje 0.25, jer bi tanku strunu svojim okretanjem kroz vazduh pri zabacivanju ufrckala.
 
Vrh Dno